Світлодіодна сфера досить швидкими темпами йде вперед. Сучасні світлодіоди дуже яскраві, якісні та водночас економічні. Світлодіодна реклама – це чудовий засіб для того, щоб залучити клієнтів. Саме з цієї причини вона сьогодні так затребувана у всьому світі. Рядок, що біжить, по праву вважається найпопулярнішим видом реклами. а ній можна відтворювати різні символи зі світловими зображеннями, а вони займають мало площі для реклами. Це досить ефективний спосіб залучення потенційних покупців.

Переваги застосування рядків, що біжать

Чим виправдано такий попит на світлодіодні рядки? Такий вид реклами відрізняється універсальністю, економічністю та простотою у використанні та налаштуваннях, видно у будь-який час доби. Завдяки світлодіодним рядкам можна відображати інформацію в режимі "тут і зараз". У рекламі такий спосіб важливий, тому що за дуже короткий час можна доносити актуальну інформацію, сповіщати про важливі події, розпродажі.

Сьогодні застосування таких світлодіодних рядків є актуальним для залучення потенційних покупців.

Де застосовується рядок, що біжить?

Рядок, що біжить, застосовують багато компаній у своїх офісах, щоб акцентувати увагу клієнтів на найважливішій інформації: про компанію, розпродажі та пропозиції, які проводяться зараз.

Рядок, що біжить, зазвичай несе інформаційну мету, в основному його можна зустріти в готелях з якоюсь вітальною пропозицією або інформацією про тутешній часовий пояс. Крім того, такий вид реклами використовується як альтернатива одночасно декільком інформаційним стендам, що дозволяє заощадити місце та гроші. Одна з переваг світлової реклами – її помітно за будь-якої погоди, а чіткість тексту контрастна – навіть за опадів. Її ви можете бачити на громадському транспорті, де розміщується інформація, яка корисна для пасажирів: маршрути, зупинки та багато іншого.

Переваги замовлення біжучого рядка в нашій друкарні «Широкий формат»

Наша друкарня «Широкий формат» пропонує виготовлення рядка, що біжить, строго за певними характеристиками - інтенсивність світіння, число і розмір символів, форма конструкції. З будь-яких питань можете проконсультуватися у менеджера нашої компанії.

Телефонуйте і замовляйте рядок, що біжить
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість рядка, що біжить в Києві?