Дизайн реклами, рекламний дизайн поліграфії

Дизайн реклами, рекламний дизайн поліграфії

Дизайн реклами

це цікавий процес як для замовника, так і для виконавця. Адже він завжди починається з аналізу ринку, вивчення цільової аудиторії, конкурентного середовища та, звичайно ж, бажаного результату в результаті!

Дизайн рекламної продукції - це ідеї та поставлені функціональні завдання, які виражені у формах та конструкціях, це сканування, малювання та фотозйомки, побудова графіків та схем, верстка та складання колажів. Завдяки правильному та вдало реалізованому дизайну поліграфії, Ваша рекламна продукція буде завжди цікавою, що привертає увагу нових клієнтів.

Замовити

Компанія «Широкий Формат» пропонує такі види дизайну:

Дизайн поліграфії

Докладніше

Створення логотипів

Докладніше

Створення презентацій

Докладніше

Зовнішнє оформлення

Докладніше

Оформлення інтер'єрної реклами та торгового обладнання

Докладніше

Дизайн широкоформатного друку

Докладніше

Дизайн реклами на транспорті

Докладніше

Дизайн сувенірної продукції

Докладніше

Розробка фірмового стилю

Докладніше

Розробка дизайну поліграфії та підготовка макету у виробництво!

Так-так, саме у такій черговості. Адже спочатку розробляється дизайн поліграфії, який включає ідею, і колір, і форму, і основний посил — створюється красива картинка. Не має значення дизайн чого саме, але це всього 50% роботи від готового дизайну макета. А потім починається технічно-розрахункова частина. Задається форма, розмір, виділяється площа для основної інформації, поля під обріз, згин або підвороти. Обов'язково в процесі підготовки, на макеті ставляться мітки під майбутнє різання (плотерну, лазерну або фрезу). І звичайно ж, особлива увага приділяється кольоропередачі, градієнтам, малюнкам, контурам, фотографіям та іншим елементам за сюжетом дизайну. Все це та багато іншого наші фахівці зможуть вам створити та реалізувати у готовий продукт. Робота над розробкою дизайну та підготовкою макета починається лише після узгодження всіх вимог замовника та надання з його боку необхідної інформації.

У вас є питання? Телефонуйте і ми Вам допоможемо! (067) 504-28-60

Розробка дизайну. Все починається із рекламного дизайну.

Щодня, іноді навіть кілька разів, нам доводиться тримати в руках рекламні проспекти, буклети, інформаційні листівки або флаєри. Коли ми їдемо у громадському транспорті, то часто розглядаємо плакати, афіші, білборди, встановлені вздовж смуг вуличного руху. Реклама оточує нас усюди: не лише по телебаченню чи радіо. Рекламу стало можна не лише побачити чи почути. Її можна потримати в руках або навіть узяти із собою. З просуванням вперед технічних можливостей у сфері надання поліграфічних послуг, розвивається і мистецтво реклами. Саме мистецтво, оскільки тримаючи в руках лаконічну яскраву листівку, мало хто з нас замислювався колись про те, який довгий шлях пройшов цей предмет, перш ніж стати таким досконалим предметом реклами. Дизайн – це глибокий творчий процес, що поєднує у собі поєднання маси маркетингових і графічних прийомів, орієнтованих створення унікального рекламного продукту. Цілі будь-якого виробу – зачепити увагу людини, донести до неї головну думку та спонукати до зворотного контакту. Ці цілі стають головними завданнями для дизайнерів поліграфічної компанії. Вирішивши ці завдання, замовник отримує якісний продукт, здатний у рази підвищити його прибуток, успішність, конкурентоспроможність і навіть впізнаваність. Витрати професійну розробку поліграфічного дизайну окупаються стократно і повертаються до замовника як нових компаньйонів, клієнтів чи покупців.

Дизайн реклами – проект від «Широкого Формату» – запорука успіху Вашої компанії!

Одним із найважливіших напрямків у роботі фірми «Широкий Формат» є складання дизайн-проектів рекламного характеру. Ми готові створити проект «з нуля» та супроводжувати його на всіх наступних етапах: відкоригувати, затвердити, зверстати, роздрукувати та доставити до замовника. Або допомогти довести до досконалості вже наявний проект і відправити на друк. Якщо коротко охарактеризувати те, чим ми займаємось – це виділення із загального потоку інформації однієї чіткої ідеї вдалого маркетингу та побудова єдиної рекламної концепції для клієнта. Насправді ж розробка дизайну поліграфії проекту від початку до кінця - це довгий і не завжди простий творчий шлях, перші кроки по якому починаються з досконалого вивчення низки важливих моментів: рід діяльності замовника, цільова аудиторія товару або послуги, що рекламується, збір достовірної інформації про майбутній проект.

Крім цього, необхідно враховувати такі важливі моменти, як:

 • лаконічність та смислове навантаження тексту;
 • планування місця розповсюдження;
 • відходження від попереднього варіанта реклами, робота над оригінальністю;
 • редакторський супровід на всіх етапах проектування макету;
 • візуальне інформаційне наповнення (фотографії, малюнки).

Далі дизайнер повинен виділити суть із потоку інформації, якісні факти, які необхідно укласти та оформити у якийсь формат. Формат видання визначається не тільки його вмістом, а й розміром готового продукту, виходячи з чого можна говорити про кількість смуг тексту, рядків, розмір заголовків та основного шрифту тексту. На даному етапі розробки дизайну необхідно знайти оптимальне співвідношення всіх складових. Далі ми переносимо це все на один екземпляр продукту та презентуємо макет замовнику для затвердження чи подальшого доопрацювання. Після остаточного затвердження макету замовником – тиражуємо виріб та відправляємо на друк.

Дизайн реклами у Києві

Найкращі дизайнери реклами – послуги дизайнера "Поліграфія Широкий Формат"!

У «Широкому Форматі» фахівці завжди з радістю готові вкласти у дизайн реклами свої знання та вміння у якісний поліграфічний продукт. Наш головний офіс знаходиться у Києві, але ми працюємо по всій Україні.

У нас Ви можете замовити дизайн-проекти таких поліграфічних друкованих виробів будь-якого тиражу та розміру:

 • візитні картки;
 • буклети;
 • каталоги;
 • листівки;
 • флаєра;
 • листівки;
 • плакати;
 • наклейки та багато - багато іншого.

Високоякісне обладнання, великий практичний досвід, а також професіоналізм наших співробітників дозволить Вам отримати чудовий рекламний продукт за чудовою ціною та в короткий час! Нам цікаві складні креативні завдання, з якими ми легко справляємося, застосовуючи на практиці поєднання свого досвіду та технічних можливостей! У нашій команді працюють справжні професіонали своєї справи – досвідчені дизайнери. Знання безлічі графічних редакторів, багаторічний досвід у поліграфічній індустрії, впровадження успішних проектів – це те, що дає нам право вважатися найкращими з найкращих! Вартість розробки дизайну Ви зможете дізнатись на нашому сайті: shyroko.com.ua

Часто задаваемые вопросы: Дизайн рекламы в Киеве, рекламный дизайн полиграфии