Візитки з малюнками

Візитки з малюнками є більш цікавим і таким, що виділяється аналогом звичайних, варто відзначити, що завдяки зображенню, дані картки краще виділяються і запам'ятовуються людьми. У деяких випадках набагато вигідніше використовувати візитку з малюнками, ніж текстовий варіант. Багато людей недооцінюють користь, яку несуть подібні картки, адже вона справді велика. Насамперед, ви можете суттєво підвищити вашу впізнаваність, а також популярність.

Що дають зображення?

Завдяки оригінальному і характерному зображенню, ваша візитка відкладеться в пам'яті потенційних клієнтів, і коли їм знадобиться ваш продукт або послуга, вони відразу ж подумають саме про вас. Проводилося безліч досліджень, які підтвердили, що мозок відкладає яскраві образи в довгу пам'ять, до неї ви людина може звертатися навіть через кілька років. Крім цього, візитка з малюнками є оптимальним способом прорекламувати себе або товар, при цьому зробивши мінімальні вкладення.

Макет візитки з малюнками, обличчя

Важливо зробити якісну візитку, в цьому вам можуть допомогти експерти компанії «Широкий формат», вони займаються макетами візиток з малюнками, а також багатьма іншими поліграфічними справами. Оптимальне рішення для більшості людей – це замовити макет візитки з малюнками, при цьому ви зможете роздрукувати його у поліграфії. Таким чином вам не доведеться шукати контору, яка вироблятиме друк.

Макет визитки с рисунками, лицо

Гідність компанії «Широкий Формат»?

Дана поліграфічна компанія знаходиться в місті Київ і має безліч позитивних якостей, які дозволяють їй грамотно виділятися на тлі конкурентів:

1) Створення унікального стилю.
Фахівці можуть створити унікальний дизайн для майбутнього продукту, який ефективно гратиме вам на користь. Вони вміють зберігати баланс між унікальним та цікавим оформленням, а також створенням асоціації з вашим продуктом, послугою.

2) Нові апарати:
Техніка, яка використовується в друкарні є однією з найсучасніших. За рахунок максимальної автоматизації процесу, людський фактор виключається практично повністю, так що ви на виході отримуєте дуже якісну печатку, без жодних недоліків. Використовуючи під час друку сучасне обладнання вдається досягти дуже високої якості продукції, багато поліграфій не можуть похвалитися друком такого рівня.

3) Ціна
Прайс порадує кожного клієнта, насамперед він гранично прозорий, так що ви платите фіксовану суму, жодних прихованих націнок та додаткових платежів. Ціна обговорюється на етапі узгодження макета, ви можете обговорити окремо друк та інші аспекти. Загалом, повна вартість стає відомою на самому початку співпраці.

Переваги використання візиток.

Навіть у наш цифровий вік, візитки не втратили своєї актуальності, багато компаній заводять фірмові акаунти в соціальних мережах, так що ви можете розмістити теги або назву сторінок прямо на картці. Малюнки, що є на візитівці, дозволяють привернути увагу потенційного клієнта. Далі вам залишається тільки розмістити контактні дані, які дадуть можливість звернутися до саме до вас.

Телефонуйте та замовляйте візитки з малюнками
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість візитки з малюнком у Києві?