Інтер'єрний друк – важливе слово у прикрасі приміщення.

На тлі картин та постерів інтер'єрний друк виглядає більше виграшно за рахунок своєї об'ємності та якості передачі зображення. Сьогодні технології друку зображень великих розмірів настільки удосконалено, що якість зовсім не губиться. Навпаки, за допомогою великого формату можна досягти кращої деталізації. Масштабність, об'ємність, привабливий зовнішній вигляд – все це про інтер'єрний друк. З найбільш застосовуваних продуктів цього виду друку є фотошпалери, фото – фони, зони для оформлення вітрин, викладок, стендів проведення різноманітних акцій. Просторі офісні приміщення також можна дуже вигідно прикрасити за допомогою широкофрматного друку. Висока якість, яка досягається при такому вигляді друку, здатна прикувати увагу гостя чи відвідувача надовго. Унікальна, близька до природним фарбам, кольоропередача відрізняє інтер'єрний друк від зовнішньої реклами.

Ще одним балом у бік вибору інтер'єрного друку є її екологічність. Готовий продукт легко наноситься на поверхню, не видаючи ніякого неприємного або токсичного запаху. Це уможливлює її використання в приміщеннях, де будуть тривалий час перебувати люди: торговельні площі, розважальні дитячі центри, кафе, бари та ресторани.

Інтер'єрний друк: універсальність та широкий діапазон застосування.

Багато клієнтів друкарні «Широкий Формат» вже встигли гідно оцінити всі переваги інтер'єрного друку. Даний концепт реклами особливо затребуваний у Києві, тому що для успішного просування продукту чи послуги кращого засобу просто не знайти! До його видів можна віднести таку різноманітність реклами, як:

 • вуличні лайт-бокси;
 • банери;
 • плакати;
 • білборди;
 • афіші.
 • Також доречний широкоформатний друк у фоторепродукціях картин та при оформленні інтер'єру підлоговою графікою. Ми досягаємо найвищої фотографічної якості друку використовуючи струменеві принтери. У процесі друку ми застосовуємо якісне чорнило основних та додаткових кольорів. За рахунок цього плоттерний друк виграє порівняно з офсетним, який дозволяє отримувати зображення в більш убогій колірній гамі.

  При необхідності оформлення торгового залу або приміщення кафе більше підійде глянець, для оформлення житлового приміщення – доречнішим буде матовий друк. У фотокопіюванні картинних полотен, а також реалізації деяких дизайнерських рішень буде доречним друк на поліестерових тканинах. Після нанесення друкованого малюнку на основу плоттерним способом провадиться його закріплення. Цей процес полягає у нанесенні спеціального акрилового складу, схожого на лак. Подібним складом користуються професійні художники-оформлювачі. Якщо ж інтер'єрний друк виконується як фоторепродукція картини, то на завершальному етапі наноситься гель, що закріплює, що імітує художні мазки кисті художника. Інтер'єрний друк завоював почесне популярне місце серед наших замовників. Адже універсальнішого способу прикрасити інтер'єр складно знайти. За доступною ціною Ви зможете прикрасити інтер'єр житлового приміщення або офісу будь-яким зображенням, яке виберете самі.

  Де і як замовити інтер'єр?

  Рекламно-виробнича компанія «Широкий Формат» знаходиться у Києві та спеціалізується на наданні послуг з друку всіх видів. При замовленні у нас інтер'єрного друку Ви можете обрати будь-яке зображення або ознайомитися з нашими готовими роботами. Ми маємо високоточне друкарське обладнання, яке дозволяє обробляти та виконувати замовлення з широкоформатного друку в максимально стислі терміни та в будь-яких обсягах. Всі витратні матеріали: фарби, чорнило, закріплювачі зображення повністю гіпоалергенні та нетоксичні для людини. Всі ціни на витратні матеріали та основи для друку, а також послуги Ви можете побачити на нашому сайті: shyroko.com.ua. Замовте інтер'єрний друк у «Широкому Форматі» - і отримайте ідеальне зображення у будь-якому вибраному розмірі!

  Телефонуйте та замовляйте інтер'єрний друк
  Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість інтер'єрного друку в Києві?