Буклет як найкращий спосіб презентації.

Двадцять перше століття - століття інформатизації. Сьогодні вже й не зустрінеш людину, якій не доводилося в житті тримати в руках невеликі інформаційні брошури, що презентують товар, послугу чи фірму. Йдеться про буклет. Відмінна ідея для промо-акцій будь-якого виду заходів, так і товарів. Невеликі листки формату А4, фальцьовані (зігнуті) таким чином, щоб його зручно було тримати в руках або розмістити в невеликому просторі, такому як папка, кишеня або портфель. Швидкий поступ на ринку, підвищення впізнаваності, залучення до співпраці – ось основні цілі буклету. І він із цим чудово справляється. Привабливий зовнішній вигляд, збалансована колірна гама, максимум сенсу при мінімумі слів – це про буклет. Здатність прикувати увагу потенційного клієнта, покупця або партнера, зацікавити його пропозицією – все це успішно розроблений буклет. При проведенні зустрічей у стислих часових рамках, коли оповідач не має достатньої кількості часу для викладення повної інформації про продукт, презентаційно-інформативна продукція просто незамінна! Навряд чи якийсь вид друкованої продукції може похвалитися такою успішністю у формуванні іміджевості і підвищенні престижу компанії.

Буклет – найкраще джерело інформації для широкого загалу.

Що стосується інформування буклет - це незамінний вид реклами. З його допомогою Ви можете заявити про себе на ринку або підвищити популярність свого заходу чи компанії. Особливо приємний той факт, що при відносній дешевизні цей друкований продукт з лишком виправдовує себе в комерційному сенсі і успішно привертає увагу широких мас.

Печать буклетов

У компанії «Широкий Формат» Ви можете скористатися такою високоякісною поліграфічною послугою, як розробка та друк буклетів. Наші клієнти отримують екземпляри високої якості необхідного тиражу, які успішно використовуються в рекламних та іміджевих цілях. У нас ви можете замовити друк буклетів стандартних зразків: 210х297 мм (євробуклет), 198х210 мм, 2/3 А4 (мінібуклет), буклет А6 (А5 148х210мм), Буклет А5 (А4 210х297мм). Виробництво продукції нестандартних розмірів також можливе.

За цільовим призначенням буклети можна умовно поділити на іміджеві та рекламні. Іміджеві в основному робляться з одним згином, вони повинні розповідати про сутність заходу або рід діяльності підприємства з точки зору якості та привабливості для клієнта. Рекламні – можуть бути стриманішими у своїх колірних рішеннях, але також максимум інформативними. Ще одна перевага буклету як засобу для реклами та поширення інформації – це його доступність.

Найкращі буклети у Києві – у «Широкому Форматі»!

Яскраві фарби та чіткий, не розмитий зміст – обов'язкові складові будь-якого успішного буклету, як іміджевого, так і рекламного. Наші дизайнери та художники вивчать рід діяльності Вашої фірми, і, виходячи з максимальної користі готового продукту, складуть макет. Також можливий варіант коригування або доопрацювання вже наявного макету. Ми завжди враховуємо всі побажання та зауваження замовників. Поліграфія "Широкий Формат" має можливість друку оптимальними для Вас способами: цифровим або офсетним. Ви можете зробити вибір, ознайомившись із прейскурантом цін на послуги на нашому сайті: shyroko.com.ua

Хороша технічна база у вигляді високоточного друкарського обладнання дозволяє виробляти першокласну продукцію, причому в короткі терміни. Обов'язково оригінальність! Це коник нашої фірми! Звернувшись до «Широкого Формату», Ви отримаєте буклет, якого ніколи і ні в кого більше не було, немає і не буде! Дизайнерські рішення спеціалістів «Широкого Формату» є особливо точними, адже вони орієнтовані на Ваш успіх!

Телефонуйте та замовляйте друк буклетів
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку листівок у Києві?