Буклети, візитки, флаєри, календарі та ін. Все це поліграфічна продукція — дуже потужний інструмент, здатний багаторазово збільшити доходи вашої компанії! Але тільки від дизайну залежить, чи відправиться листівка через пару секунд у найближчий сміттєвий бак або буде бережно укладена в сумочку, нагрудну кишеню або розміститься на видному місці. Дизайн нашої поліграфічної продукції гарантує саме таке дбайливе ставлення.

Візитки

Приклад розробки дизайну макету візитки із зазначенням тех.вимог до друку на дизайнерському картоні. Усі об'єкти на макеті переведені у криві. Метод виготовлення – трафаретний друк. Кольоровість 2+2. Розмір дизайну макету – 54*94 мм, розмір готового виробу – 50*90 мм.

Блокнот.

Приклад розробки дизайну макету блокноту під пружину по верхній стороні. Внутрішній блок всіх сторінок однотипний. Палітра кольорів - CMYK. Метод виготовлення – цифровий/офсетний друк. Кольори 4+0. Розмір дизайну макету - 109 * 152 мм. Розмір готового виробу – 105*148 мм.

Календар.

Приклад розробки дизайну макету перекидного календаря на кшталт «будиночок» із пружиною по верхній стороні. Перекидний блок – 13 сторінок. Палітра кольорів - CMYK. Метод виготовлення – цифровий/офсетний друк. Кольори 4+0. Розмір дизайну макету каркас (обкладинка) - 254*328 мм. Розмір дизайну макету внутрішнього блоку – 254*104 мм. Розмір готового виробу «будиночок» 250*120*80мм.

Флаєр.

Приклад розробки дизайну макету рекламної листівки на кшталт «флаєр». Палітра кольорів - CMYK. Метод виготовлення – цифровий/офсетний друк. Кольоровість 4+4. Розмір дизайну макету -214*104 мм. Розмір готового виробу – 210*100 мм.

Євробуклет.

Приклад розробки дизайну макету рекламної листівки на кшталт «євробуклет». Макет зверстаний з урахуванням двох бігів або фальцювання. Палітра кольорів - CMYK. Метод виготовлення – цифровий/офсетний друк. Кольоровість 4+4. Розмір дизайну макету -301*214 мм. Розмір готового виробу у складеному вигляді – 210*100 мм.

Афіша

Афіші зустрічаються нам усюди: дорогою на роботу, в магазинах, уздовж пішохідних доріжок та смуг транспортного руху. Деякі з них ми не помічаємо, а деякі відразу ж звертають на себе увагу, навіть якщо суть їх нам не зовсім близька. Розміщення афіші – це чудовий та безпрограшний спосіб привернути увагу до послуги, заходу, товару чи події. Грамотно розроблена та розміщена у вдалому місці афіша, миттєво приковує увагу потенційного покупця чи клієнта, зацікавлює своїм змістом та зовнішнім виглядом. Вона максимально точно і швидко передає інформаційне та емоційне посилання своєму адресату. У цьому випадку успішно працює принцип: зустрічають по одягу. І чим яскравішим і якіснішим буде цей «одяг», — тим привабливішим він буде для людини. Використання графічних елементів, гармонійне поєднання фонів та кольорів, а також різноманітні творчі задуми в рази можуть підвищити популярність Вашого рекламного іміджу.

Наше завдання – не просто поінформувати про Ваш товар, послугу чи захід. Ми повинні зробити так, щоб людина відклала всі свої справи, і звернулася саме до Вас, не шукаючи більше альтернативних варіантів. І ми чудово з цим впораємося! Пам'ятайте, що створення вдалої афіші – це ще один крок на шляху до Вашого великого комерційного успіху!

Текст, яскраві кольори, якісне графічне зображення – це невеликий список основних атрибутів, що орієнтують афішу на успіх. Контактні дані, дата та час, якщо йдеться про подію чи захід, назва організації — також обов'язково мають бути присутніми. Назви чи слогани, що відповідають загальному корпоративному стилю, особливо вітаються. Якісні зображення: фото або графіка можуть успішно доповнити смислове навантаження. Найбільш вдалі приклади дизайнерських рішень виконуються в приємній колірній гамі, у поєднанні з сюжетом, що інтригує. Картинка, головна думка афіші повинні бути максимально позитивними, щоб викликати в людини якнайбільше позитивних асоціацій з Вами. Тоді Вам захочеться звернутися або скористатися пропозицією.

Дизайн афіші - це завдання, впоратися з якою може людина, яка знає деякі особливості не тільки графічного дизайну, а й людської психології. Адже за статистикою людина затримує увагу на рекламних постерах не більше п'яти секунд. І за цей час те, що він побачив, має запам'ятатися, зачепити і мотивувати людину до дії. Саме висока результативність робіт студії "Широкий Формат" відрізняє від простих дилетантів у сфері графічного рекламного дизайну.

Дизайн афіш – це одна із найпоширеніших послуг нашої студії. В результаті чого наші графічні дизайнери змогли напрацювати безцінний досвід з їхньої розробки. Неповторний дизайн, що запам'ятовується, здатний запам'ятатися надовго і викликати відгук на Вашу пропозицію - це робота наших професіоналів! І, звичайно ж, оригінальність! Оригінальність – це коник наших дизайнерів! Створення афіш – це не тільки невід'ємна частина рекламної кампанії Вашого бізнесу, але ще й захоплюючий творчий процес, занурившись у який Ви зможете отримати масу позитивних емоцій! А долучивши до нього дизайнерів студії "Широкий Формат" - Ви отримаєте гарантії на успіх! Також ми створюємо додаткову супутню рекламну продукцію: флаєри, квитки, запрошення. Спеціалісти студії «Широкий Формат» завжди раді допомогти проафішувати Ваш захід максимально ефективно!

Телефонуйте та замовляйте дизайн візитки, блокнота, календаря, флаєра, євро буклету та афіш
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість дизайну поліграфії у Києві?