Монтаж банерів та сітілайтів у Києві

Монтаж банерів та сітілайтів у Києві

Компанія «Широкий формат», крім послуг друку, пропонує своїм клієнтам встановлення готових друкованих виробів. Ми проводимо якісний та швидкий монтаж та демонтаж банерів, вивісок, світлових коробів та ін.

На всі види монтажних робіт ми надаємо гарантію

«Широкий формат» пропонує клієнтам повний комплекс послуг з широкоформатної реклами — починаючи від створення та друку макета, закінчуючи його встановленням на рекламному носії. Звертайтеся до нас та отримайте першокласну продукцію та якісний сервіс.

Девушка

Постер

Професійний монтаж зовнішніх рекламних носіїв

Зовнішня реклама – це найпотужніший маркетинговий інструмент, унікальна можливість заявити про свою компанію чи продукцію. Щоб інформаційне посилання було максимально ефективним, необхідно вибрати оптимальний рекламний носій. У цьому випадку банер, вивіска, сітілайт або будь-який інший варіант зовнішньої реклами стане елементом фасаду, що запам'ятовується, який приверне нових клієнтів.

При цьому важливо зробити якісний монтаж, тому що від правильної установки рекламної конструкції залежить її ефективність та довговічність.

Особливості монтажу банерів

Матеріально-технічна база компанії «Широкий Формат» оснащена всіма необхідними пристроями, які забезпечать якісний монтаж банерів у найкоротший термін. Такі рекламні конструкції кріпляться до основи різними способами:

 • Дюбелями до фасаду при невеликих розмірах полотна
 • Шнурівкою на металеву раму чи металоконструкцію
 • Шпильками або шурупами на металеву раму за відсутності люверсів, з використанням системи натяжки. Це є доцільним для великих банерних плакатів. По краях тканини створюються спеціальні кишені, у які вкладаються сталеві важкі труби. В даному випадку доцільно застосовувати потужні зварні елементи кріплення
 • На систему підвісу на тросах. Використовується, коли немає в наявності опорної площини. До тросів банер прикріплюється карабінами через люверси.
 • Рекламні банери при коректній установці та правильному виборі матеріалу не піддаються негативному впливу атмосферних факторів, вітрового навантаження. Внаслідок цього інформація доноситься у повному обсязі, без спотворень. Монтаж реклами у вигляді банера в добре розрахованому місці є ефективним способом зробити товар таким, що запам'ятовується і впізнається.

  Компанія «Широкий Формат» також приймає замовлення на монтаж вивісок, брандмауерів, плакатів, розтяжок та іншої зовнішньої реклами. Професійне встановлення досвідченими фахівцями дає можливість отримати презентабельну, акуратну конструкцію, незалежно від її габаритів та розташування.

  Монтаж лайт-боксів, вивісок, об'ємних літер швидко та ефективно

  Одним із видів функціональної реклами є світлова реклама. Вона являє собою короб будь-якої форми та будь-яких розмірів, з внутрішнім підсвічуванням.

  Монтаж світлової реклами залежить від її різновидів:

 • Односторонні рекламні конструкції прикріплюються до стіни або до іншої утримуючої основи
 • Двосторонні встановлюються на ніжку.
 • Правильний монтаж дозволить зробити цей рекламний стенд помітним з будь-якої сторони, видним здалеку. За необхідності інформацію всередині лайт-боксу можна легко змінити. Завдяки внутрішнім підсвічуванням цей вид зовнішньої реклами працює і в нічний час, акцентуючи увагу на важливих для замовника деталях. Сама конструкція фарбується спеціальною порошковою фарбою, щоб максимально продовжити термін експлуатації виробу. Для лицьової частини підбираються найміцніші матеріали такі, як акрил або литий полікарбонат. Компанія «Широкий Формат» виконує якісний монтаж та демонтаж різноманітних рекламних носіїв у Києві на будь-якій висоті. При необхідності ми усунемо можливі проблеми, що виникли з банерами, лайтбоксами та іншими конструкціями. Професіоналізм працівників дозволяє виконувати монтажні роботи незалежно від їх складності. Вартість послуг прийнятна, ціна розраховується індивідуально у кожному конкретному випадку.

  Телефонуйте та замовляйте монтаж банерів та сітілайтів у Києві
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість монтажу банерів та сітілайтів у Києві?