Друк на плівці у Києві

Друк на самоклеючій плівці оракалі у світі реклами - це абсолютно незамінна складова. Друк на перфорованій плівці One Way Vision, яка наноситься на різні види транспорту, вікна та вітрини бутіків та магазинів.

Варіанти застосування плівки

Брендування торгових точок та інтер'єрів

Найпопулярніші та економічні плівки, які часто використовуються для брендування торгових точок, промо-стендів та інтер’єрів – матові та глянцеві. Матова плівка більш тьмяна і не відображає світло, це дозволяє бачити зображення під будь-яким кутом. Глянцева – завдяки здатності відбивати світло, наповнена блиском. Кольори на ній більш насичені та чіткі.

Для вікон та вітрин

Для вікон та вітрин найкраще підійде перфорована плівка One Way Vision, яка пропускає сонячне світло або прозору плівку, що дозволяє створювати об’ємні композиції.

Друк на оракалі у Києві

Якщо ви вже не раз замислювалися над тим, як зробити свою рекламну кампанію менш витратною, але, тим не менш, ефективною і яскравою, тоді рекомендуємо розглянути такий варіант, як широкоформатний друк на самоклеючій плівці. Цей вид реклами не є новим, а головна відмінність від решти – це повна універсальність.

печать на пленке

Де найчастіше застосовується самоклейка:

 • Виготовлення сітілайтів
 • Виготовлення вивісок
 • Виставкові стенди
 • Реклама на громадському транспорті
 • Оформлення та оздоблення вітрин
 • Декорація стін або окремих елементів інтер'єру
 • Переваги друку на «оракалі»

 • Низька ціна (порівняно з іншими видами реклами)
 • Широкий вибір плівок (глянцеві, матові, щільні, прозорі, що розтягуються і т.д.)
 • Компактність та простота (швидко та легко клеїться, не вимагаючи спеціальних навичок, а також – займає мінімум місця при транспортуванні)
 • Міцність та довговічність (якісна самоклейка не рветься під час монтажу або експлуатації, не деформує зображення, їй зовсім не страшні будь-які погодні умови та колір довгий час залишається у первинній якості)
 • Мобільність та безпека (не дивлячись на феноменальну стійкість, плівка дуже легко знімається з поверхонь, не залишаючи після себе слідів)
 • Щоб визначити вартість друку на вінілової плівці (самоклейці), необхідно враховувати вид, якість та розмір самого матеріалу, а також особливості використаних фарб. Найбільш затребуваним і швидким є друк на оракалі, який виробляється кількох серіях, для різних видів застосування. Хоча сам виробник і рекомендує використовувати шовкотрафаретний друк із застосуванням спеціальних фарб, вже котрий рік у нашій країні друк вироблятиметься сольвентними фарбами, без втрати якості. До речі, у Києві друк на оракалі серії 640, 641 є найпопулярнішим через свою низьку ціну та відмінний клейовий шар.

  Під час виготовлення сітілайтів лайтбоксів, прийнято використовувати Оракал серії 8500, який найкраще переламує світлові промені і розсіює їх по всій поверхні рівномірно. Якщо потрібно виготовити рекламу терміново, дешево та на короткий термін (наприклад, до виставки), використовується друк на оракалі серії 620640, який тонкий, легко клеїться до будь-яких поверхонь, не залишає бульбашок та знімається одним рухом.

  Друк на перфорованій плівці One Way Vision

  Але в природі існує ще один вид ефективної зовнішньої реклами – це друк на перфорованій плівці One Way Vision, яка наноситься на різні види транспорту, вікон та вітрин. Перебуваючи на постійному виді у тисяч людей, вона легко і невимушено змусить звернути увагу на рекламу вашої компанії і залучатиме все більше і більше клієнтів.

  Особливість плівки One Way Vision у тому, що вона має безліч отворів різного діаметру, які можуть зайняти від 30 до 50% усієї перфорації. Використовується виключно для поклейки стекол автомобілів, вікон чи вітрин магазинів. Але головна унікальність такого виду самоклейки - це чіткий і барвистий малюнок ззовні, зате повна видимість крізь неї навколишнього середовища, якщо дивитися зі зворотнього боку. Використовуючи плівку OWV, наприклад, у ресторані, перехожі зможуть побачити лише барвистий рекламний малюнок, а відвідувач, що сидить усередині – звичайне затоноване вікно, без будь-яких деталей, що перешкоджають вільному огляду. Крім того, перфорована плівка пропускає достатньо світла, тому може застосовуватись навіть на вікнах офісних будівель.

  Тепер стає зрозуміло, що дуже багато коштів на рекламу не потрібно, навіть у такому великому місті, як Київ! Друк на плівці оракал або One Way Vision у нашій компанії – це швидко, доступно та якісно, незалежно від обсягу та складності роботи.

  Телефонуйте та замовляйте друк не плівці
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на плівці у Києві?