Біг-борд є найбільшим видом зовнішньої реклами, багато хто не знає, але білборд – це те саме. Загалом у цих двох слів одне й те саме значення, а саме великий рекламний щит. Такі щити почали з'являтися більше ста років тому, вони не втратили актуальності і регулярно використовуються в наші дні, чому можна знайти безліч підтверджень, якщо просто вийти на вулицю.

Переваги цього виду

Насамперед на таку величезну дошку дуже складно не звернути увагу, бо вона привертає погляди всіх пішоходів, а також автомобілістів. Особливо актуально розміщувати їх біля світлофорів, щоб люди в пробці могли ознайомитися з тим чи іншим продуктом або товаром. Від білборда виходить колосальний вплив на потенційних клієнтів, оскільки завдяки такій рекламі вони можуть досить детально ознайомитись із продукцією. Кількість переглядів у подібних об'єктів вражає, бо за один день на бігборд звертає увагу неймовірно величезна кількість людей. Загалом рекламна інформація поширюється швидко та якісно. Реклама подається у простій формі, так що людина, яка знаходиться за кермом, подивившись на неї, швидко схоплює суть. Короткість у цьому вигляді зовнішньої реклами дуже важлива.

Недоліки

Порівняно з іншими способами зовнішньої реклами білборд програє за декількома показниками. Насамперед це коштує досить великих грошей, оскільки макет біг-борду досить великий, а його розміщення потрібно платити кругленьку суму. Також на плакат, що вийшов, регулярно потрапляють опади, а також сонячні промені, через що з часом його якість погіршується і доводиться друкувати новий, більш підходящий варіант.

Де замовити?

У наші дні є велика кількість поліграфій, особливо, якщо ви хочете отримати оптимальний продукт за свої гроші, то звертайтеся в компанію «Широкий Формат». Професіонали, які входять до штату компанії, мають у своєму портфоліо велику кількість робіт, у тому числі дизайни макета для біг-борду. Важливо розуміти, що промо компанія з використанням подібної зовнішньої реклами коштує великих грошей, тому з макетом білборда в жодному разі не можна помилитися.

Вам забезпечать індивідуальний підхід, вислухають усі ваші ідеї, задуми та очікування від майбутнього проекту. Дизайнер інтерпретує це на макеті і якщо вас все влаштує, то він буде відправлений до друку. У випадку, якщо залишаться будь-які аспекти, які не подобаються вам, вони будуть доопрацьовані та виправлені, але часто всі довіряються професіоналам у даній сфері, оскільки самі не мають належних знань. Велика кількість зовнішньої реклами, яку ви могли бачити на дорогах Києва, була зроблена і розроблена саме компанією «Широкий формат».

Друк

Щоб роздрукувати макет для біг-борду, використовується якісне обладнання, а також спеціальні матеріали та фарби. Важливо, щоб він протримався встановлений термін, зберігаючи свій первинний вигляд. Окрім друку, ви маєте можливість скористатися послугами майстрів з монтажу, які встановлять ваш банер максимально якісно та надійно. Враховуючи підтримку компанії на всіх стадіях від створення макета білборда і до його монтажу багато людей віддають перевагу саме їй. Крім того, якість виконання послуг радує, а ціна максимально прозора та лояльна. З прайсом можна ознайомитись на офіційному сайті поліграфії «Широкий Формат». Якщо у вас залишилися питання щодо роботи компанії, моменти, що стосуються замовлення, сміливо звертайтеся на підтримку, експерт з контакт-центру обов'язково допоможуть вам.

Телефонуйте та замовляйте макет біг борда
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість біг борду в Києві?