Друк на холсті

Друк на холсті

Друк на холсті: ціна 350 грн/м2

Друк фотографій на холсті забезпечує можливість довго зберігати найважливіші епізоди з життя, якими можна насолоджуватися і милуватися. При перенесенні будь-якої фотографії на холст створюється ефект стилізації під масляний живопис. Таке зображення виходить живим, фактурним як справжня картина, написана пензлем художника.

Сучасний друк на холсті – популярний тренд у рекламному світі

В даний час видом друку, що успішно розвивається, стало нанесення зображення на холст. Для такої картини характерна особлива теплота та глибина промальовування. Завдяки високим стандартам друку, якості кольору, природності одержуваного малюнка і добротності виконання виходить справжній шедевр.

Процес виготовлення картин на холсті

Насамперед дизайнер готує фотографію або будь-яке інше зображення, яке підібрав замовник. Можливе оброблення малюнка, додавання напису, створення додаткових ефектів.

На наступному етапі здійснюється друк на фотопринтері пігментним чорнилом високої якості та готується спеціальний дерев'яний каркас. Він не тільки оберігає готовий виріб від пошкодження та деформації, але й забезпечує картині завершений вигляд, вдало доповнюючи інтер'єр.

Існує кілька варіантів оформлення надрукованого на холсті зображення:

 • Без натяжки
 • Стандартна натяжка на підрамник, при якій скоби вбивають у боковини підрамника
 • Галерейна натяжка. У цьому випадку скоби розташовуються у задній частині підрамника. Цей метод широко застосовується в тому випадку, коли надрукований холст встановлюється безпосередньо на стіну
 • Ідеальна поверхня холста гарантує широке кольорове охоплення, насичене інтенсивне тло і відмінну роздільну здатність друку, повністю повторюючи класичне художнє полотно.

  Переваги друку на холсті

  Холст - матеріал з унікальною фактурною обробкою, якщо перенести на нього зображення і обробити його шаром специфічного лаку, то готовий виріб практично не відрізняється від справжніх старовинних робіт. Для друку картин застосовується екологічно безпечне 100% натуральне бавовняне полотно та високоякісний принтер для інтер'єрного друку.

  Телефонуйте та замовляйте друк на полотні
  Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість друку на полотні в Києві?