Друк на сумках останнім часом став дуже затребуваним, багато компаній використовують невеликі фірмові сумки, в які кладуться подарунки, сувенірна продукція та інша корисна для потенційного клієнта поліграфія. Незважаючи на те, що серед усієї поліграфічної продукції сумки є найдорожчими, вони приносять набагато більше користі, оскільки активно використовуються довгий час. У країнах Європи зараз відбувається справжній бум на екосумки та шоппери, всі поступово відмовляються від використання поліетиленових пакетів. Людина буде носити еко сумку з логотипами вашої компанії або продукції, тим самим підвищить впізнаваність бренду, а також зацікавить і приверне нових покупців.

Особливості друку на сумках

Сучасні методи нанесення фарби абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища, якість виробу досить висока. У нашій компанії використовується найкраще обладнання, воно дозволяє нанести малюнок, який не зітреться навіть через кілька років активної експлуатації. У виробництві використовується широка палітра фарб, яка відкриває перед вами нові можливості створення дизайну.

Печать на сумках

Печать на сумке

Розробка дизайну малюнку для друку на сумці

Макет, який буде надрукований на сумці, ви можете надати самостійно, або ж скористатися послугами наших спеціалістів. При створенні дизайну на замовлення, ви зможете розповісти про всі свої уподобання та ідеї, які мають бути реалізовані в кінцевому продукті. Перш ніж надсилати готовий макет на друк, його обов'язково затвердять з вами і, якщо потрібно, внесуть редагування та корективи. За плечима наших дизайнерів кілька сотень успішних проектів, тому вони розуміють, як зробити ваш поліграфічний виріб справді успішним та корисним.

Швидкість друку на сумках

Сучасне обладнання дозволяє наносити на сумки близько 5 тисяч малюнків на добу, але необхідно враховувати той факт, що все залежить від розміру сумки, малюнка та багатьох інших факторів. Щоб дізнатися найточніші терміни з урахуванням усіх особливостей виготовлення – звертайтеся до фахівців поліграфічної студії Широкий Формат, вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання щодо послуг.

Телефонуйте та замовляйте друк на сумках
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на сумках у Києві?