Розробка макету наклейки

Наклейка є унікальним видом рекламної, поліграфічної продукції якого є два шари. На першому нанесено певне зображення, на звороті знаходиться клейке покриття. Під час друку цієї продукції використовується не тільки папір, але й плівка. Перший варіант може додатково покриватися шаром, що ламінує, щоб захистити зовнішній вигляд виробу, підвищивши його термін служби. Як паперові, так і плівкові стікери можуть бути використані одноразово або залишатися придатними до повторного використання. Верхнє покриття паперового стікера може бути матовим або глянсовим, а плівковий варіант може бути напівпрозорим.

Що Вам дає використання наклейок?

Використовуючи наклейки, ви отримуєте можливість створювати опис для товарів, унікальні штрих-коди, а також додаткові анотації. Крім інформаційного сенсу, подібну поліграфічну продукцію активно використовують із рекламною метою. Яскрава обгортка привертає погляд та увагу покупців, а якщо на ній буде цікавий текстовий супровід певного сенсу, то стікер обов'язково змусить клієнта здійснити покупку. Важливо довірити створення дизайну макета наклейки професіоналу, який розуміється на маркетингу, інакше ви ризикуєте втратити великий відсоток потенційних клієнтів. Етикетка має кілька суттєвих відмінностей, а саме вона є більш інформаційним продуктом, тому що на ній указується бренд, а також технічні показники товару.

Объемные наклейки - Широкий Формат

Сфера застосування.

Як етикетки, так і стікери широко застосовуються у багатьох сферах діяльності, ви можете знайти подібне маркування буквально на будь-якому товарі. Важливо, щоб на маркуванні були грамотно представлені переваги товару, зовнішній вигляд був акцентований і яскравий, щоб вона приваблювала погляд покупців та ефективно виділялася серед аналогів. Щоб привернути увагу і пробудити бажання клієнта у стікера є кілька секунд. Досвідчені дизайнери, коли створюють макет наклейки, пам'ятають про це і знають, як досягти бажаного результату. Самоклеючі етикетки можна регулярно зустріти на виробництві, тому що їх використовують для створення маркувань. Також за допомогою подібної друкованої продукції можна створювати рекламні оголошення у місцях великого скупчення людей. Громадський транспорт також регулярно обклеюють великими стікерами, після чого автобус починає служити пересувною рекламою. Багато людей роблять персональні стікери використовуючи ті чи інші фотографії, або ж замовляючи макет наклейки у поліграфії. Таким чином можна зробити цікавий сюрприз або задати дизайн тієї чи іншої речі, всьому приміщенню. Загалом стікери є унікальним рішенням, яке використовується у багатьох сферах від великих виробництв, закінчуючи рекламою. У маркетингу особливо вигідно використовувати подібну продукцію, тому що вона має низьку ціну на створення та друк, при цьому гарантує значне збільшення припливу нових клієнтів.

Де замовити?

Оформити замовлення на виготовлення дизайну макета, а також самої печатки наклейок можна у компанії «Широкий Формат», вона знаходиться у Києві. Дана компанія займається наданням подібних послуг вже досить великий період часу, у поліграфії є сучасне обладнання, яке дозволяє радувати клієнтів якісними виробами. Працівники, що займаються дизайном, зможуть поставити стиль для вашого продукту, а також ефектно подати його на тлі блискучих конкурентів. Вартість послуг обов'язково порадує вас, прайс набагато нижчий за конкурентів, якість друку жодного разу не поступається. Для тих, у кого є готові макети, поліграфія з радістю зробить друк у різній кількості.

Телефонуйте та замовляйте макет наклейки
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макета наклейки у Києві?