Друк на футболці - чудовий спосіб підкреслити Вашу оригінальність!

Якщо Вам набридло зливатись із сірою масою або носити штампований одяг, — друк на футболці – це саме те, що Вам потрібно! Сумно, коли довкола багато одноманітних речей. Це робить людей однаковими, затуляючи їхню індивідуальність. Створіть свій неповторний малюнок чи фото, а ми перенесемо його на футболку! Щоб зробити приємно коханій людині, нагадавши про пам'ятну подію, тепер не обов'язково ламати голову та купувати якісь безглузді сувеніри. Замовте футболку із Вашим спільним фото! Бажаєте, щоб улюблений Вами кіногерой, мультиплікаційний персонаж дитини, логотип футбольної команди чи зірка шоу-бізнесу завжди були поряд? Не питання! – Надрукуємо! "Як корабель назвеш - так він і попливе!". Яскравий слоган, позитивний яскравий буквений напис на футболці може не тільки підняти настрій перехожим, а й стати девізом вдалого дня! Підкреслити свою індивідуальність за допомогою повсякденної речі легко! Футболки є у всіх, а ось така, яку ми надрукуємо, — буде тільки у Вас! Часи одноманітності та штампованих однакових речей канули в лету. Тепер ми самі собі дизайнери і можемо створювати свій оригінальний одяг. Носити такий одяг можна не лише самим, а й дарувати близьким людям. Коли всі можливі подарунки вже подаровані, — футболка з друкованим принтом, — чудовий спосіб виявити увагу та ніжність до близької людини, підняти настрій та реалізувати політ своєї творчої фантазії.

Друк на футболці – це просто, швидко та красиво!

З розширенням технічних можливостей у сфері надання друкованих послуг, друк на футболках став широко доступним і відносно дешевим. Існує кілька способів перенесення зображення на тканину.

1. Флок- та флекс-плівки – це термічно стійкі плівки, які дозволяють малюнку бути більш довговічним і менш піддаватися механічному руйнівному впливу: зминання, забруднення, прання та прасування. Попередньо нанесене трафаретом на плівку зображення вирізується плоттером по контуру і прикладається до поверхні тканини, після чого за справу береться термопрес, нагрітий до 200 градусів Цельсія. Його прикладають до зворотної сторони плівки, в результаті чого зображення, що залишилося між розпеченою поверхнею преса і тканиною, успішно переноситься. Трафаретний друк добре підходить для друку на дитячих футболках.

2. Шовкотрафаретний (або цифровий) друк - чудово підходить для замовлень у великих тиражах (для корпоративних клієнтів). Особливість даного виду послуги – висока точність та якість. Вартість такого друку дещо вища, зате якість виправдовується ціною у повному обсязі. Вартість обумовлена деякою спеціальною підготовкою до процесу перенесення зображення. Спочатку заготовляються рамки. У ці рамки поміщаються фотоемульсія та закріплювач кольору у певному порядку та кількості. Потім використовується спеціальне засвічення плівок. У процесі виходить цифрове зображення, що має структуру осередків. Осередки відкриті та закриті, захищені фотоемульсією. Після нанесення фарби поверх рамки зображення продавлюється ракелем і в порожні осередки потрапляє фарба. Це відбувається таким чином, що друк буквально в'їдається у волокна тканини, а не просто надруковується на її поверхні. В результаті виходить надточне та чітке зображення. Шовкотрафаретний друк особливо успішно зарекомендував себе у нанесенні зображень на дрібні частини одягу: комір, рукав.

3. Термоперенос є найбільш економним варіантом виконання даного виду друку. З його допомогою добре виходить передати якість фото та деталізувати малюнки. У цьому випадку використовується спеціальний папір, який при нагріванні переносить та закріплює зображення на тканині. Такий друк на тканині обійдеться не просто дешево. Її якість приємно здивує!

Особливу увагу заслуговує друк на футболках та іншому одязі для організацій. У цьому випадку логотип або малюнок повинен відповідати одній чіткій концепції, необхідно витримати корпоративний стиль, який виділяє компанію серед конкурентів. Зображення необхідно підібрати таким чином, щоб воно було приємним для очей співробітників та клієнтів.

Ви можете замовити друк на футболках у поліграфії «Широкий Формат». Ціна на будь-який вид друку представлена на нашому сайті. В режимі он-лайн Ви зможете не лише ознайомитись з прейскурантом та списком послуг, але й прорахувати можливу вартість нашої роботи. А замовивши зворотній дзвінок, наш представник зв'яжеться з Вами, додатково проконсультує щодо замовлення, оплати, можливості доставки замовлення та відповість на всі запитання.

Замовити друк на футболках – легко із «Широким Форматом»!

У компанії «Широкий формат» використовується обладнання, що дозволяє друкувати зображення найвищої якості. Ми здійснимо друк готового логотипу або допоможемо у його розробці. Для корпоративних та постійних клієнтів ми передбачили можливість друку оптом у короткий термін. Наші співробітники – найкращі у своїй справі! За короткий час ми розробимо макет, підберемо цікавий малюнок або доопрацюємо Ваше зображення. Галерея готових робіт дизайнерів – це наш творчий арсенал. До будь-якого замовлення наші працівники підходять максимально креативно, застосовуючи всі свої вміння та досвід.

Телефонуйте та замовляйте друк на футболках
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на футболках у Києві?