Розробка дизайну реклами на транспорті одна зі складних за своєю специфікою. Адже в даному випадку нам потрібно працювати вже з готовим носієм (автобус, маршрутка, легковий або вантажний автомобіль), який має свої габарити, форму, фарбування кузова і всі ці нюанси сильно впливають на дизайн макета. Реклама на транспорті вимагає знання матеріалів, з якими згодом працюватимуть фахівці при нанесенні, це великий спектр різних видів плівок, банерів, тентів тощо.

Завжди потрібно пам'ятати, що транспорт - це рухомий об'єкт, а значить, що дизайн зображення та інформація повинні легко читатись не тільки під час стоянки, а й під час руху. В основному необхідно приділяти особливу увагу заголовку рекламного повідомлення та контактним даним, що дозволить потенційному клієнту побачити посил і куди звертатися за детальнішою інформацією. Також немало важливу роль має сюжет, який вдало реалізований за формою кузова автомобіля. Спеціалісти компанії «Широкий формат» мають і знання, і досвід реалізації подібних проектів.

Дизайн рекламы на транспорте

Брендування корпоративного транспорту.

Основна відмінність брендування корпоративного транспорту від реклами на авто в тому, що зазвичай дизайн макета для реклами авто розробляється під певний товар або послугу і на недовгий період експлуатації (0,6-1,5 року). Робота з поклейки реклами на авто виконується звичайною плівкою з ламінацією.

А за брендування корпоративного транспорту в першу чергу враховується загальний фірмовий стиль, а потім вже контактна інформація та перелік послуг. У більшості випадків, роботи з брендування виконуються плівкою, що самоклеїться, автомобільної серії, що дозволяє зробити повну затяжку авто і терміном експулатації від 2-х років.

Брендування корпоративного транспорту. Легковий автомобіль. Роботи з дизайну виконувалися на підставі ТЗ замовника. Робота починалася зі зняття габаритних вимірів автомобіля, а потім автомобіль "каркасився" в електронному вигляді. Дизайн макету робився одночасно з урахуванням усіх аспектів кузова даного автомобіля. Окремо готувалися елементи під плотерну порізку з наступною вибіркою та поклейкою на авто і окремо готувалися елементи під друк на самоклеючій плівці автомобільної серії з ламінацією. Розкладка макетів під широкоформатний друк та плотерне різання готувалися з урахуванням ширини матеріалу з мінімальною відхідною частиною.

Телефонуйте та замовляйте розробку дизайну реклами на транспорті
Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість Розробки дизайну реклами на транспорті?