Монтаж та обклеювання вітрин

Монтаж та обклеювання вітрин

Якщо ви хочете успішно продавати свої товари або послуги, то яскрава вітрина, що запам'ятовується, — найочевидніший і простий спосіб привернути увагу клієнтів. Ми допоможемо створити оригінальний рекламний принт, так і правильно встановити його на вашу вітрину.

На всі види монтажних робіт ми надаємо гарантію

Команда компанії «Широкий формат» виготовить та встановить будь-яку рекламу для вітрин. Ваша ідея буде реалізована з нашою допомогою якісно, економічно та вчасно.

Печать на самоклейке

уф-печать на стекле

Професійне обклеювання вітрин магазинів, бутіків

Дуже зручним та функціональним рекламним носієм є вітрина магазину. На ній можна розмістити будь-яку практичну інформацію від логотипу до режиму роботи і систем знижок.

Оформлення вітрин магазинів, бутіків, торгових залів, салонів краси, торгових центрів привабить потенційних покупців та донесе до споживача важливу інформацію. Існує кілька варіантів обклеювання скла плівкою, у кожному конкретному випадку потрібно виходити з доцільності та фінансових можливостей замовника.

Обклеювання вітрин застосовується для:

 • Ознайомлення споживача з асортиментом магазину чи виробником
 • Інформування про діючі акційні пропозиції або розпродажі
 • Сповіщення про сезонні знижки
 • Прикраси, створення унікального, неповторного зовнішнього вигляду фасаду будівлі та внутрішнього інтер'єру
 • Види плівок для оформлення вітрин

  Зазвичай обклеювання вітрин у Києві здійснюється за допомогою самоклеючої плівки Оракал. Її переваги полягають у легкому наклеюванні та зручному демонтажі за необхідності. Однак, при нанесенні даного матеріалу на тверду поверхню варто враховувати кілька нюансів, які допоможуть виконати роботу якісно. Щоб зрештою зовнішній вигляд вітрини був акуратним та естетично привабливим, краще довірити поклейку досвідченим фахівцям компанії «Широкий формат».

  У кожному конкретному випадку підбирається той чи інший варіант плівки:

 • «Економ» – найпоширеніша в Україні
 • Вітражна – відрізняється великою товщиною та напівпрозорістю, у рекламній сфері застосовується вкрай рідко
 • З ефектом лінзи, піскоструминної обробки скла або вишуканої сніжної паморозі.
 • Специфічна світловідбивна та світлонакопичувальна
 • Голографічна
 • Непрозора для повнокольорового друку – на неї можна нанести будь-який малюнок чи текст
 • Перфорована – одностороння плівка, яка пропускає світло і не обмежує огляд із внутрішньої сторони вікна
 • Металізована
 • Оформлення вітрин за допомогою аплікації

  Одним із способів оформлення вікон у магазинах є метод аплікації. Він полягає в тому, що за допомогою плоттера із самоклейки будь-якого кольору вирізаються за контуром текст або візерунки. Після чого ці елементи наклеюються на скло, пластик або метал у потрібному порядку, створюючи необхідний ефект.

  У «Широкому форматі» існує великий асортимент колірної гами глянсових та матових плівок, які дозволяють втілювати у життя будь-який дизайнерський задум. Подібне оформлення може здійснюватися в один шар або з накладанням кількох пластів один на одного. Подвійне обклеювання робить текст контрастним, більш помітним і зрозумілим для сприйняття тим більше, коли він розміщений на скляній поверхні, що відсвічує.

  Поклейка вітрин здійснюється в певному порядку, попередньо очищається поверхня, а елементи аплікації наносяться за спеціальною методикою необхідної послідовності.

  Поклейка вітрин за допомогою повнокольорового друку

  При використанні повнокольорового друку на плівку наноситься зображення будь-якої складності, після чого воно наклеюється на вітрину магазину або іншого приміщення.

  Обклеювання плівкою (оракалом) за допомогою повнокольорового друку має свої переваги:

 • Якісна плівка не боїться негативного погодного впливу, вона зносостійка та довговічна.
 • Креативний стильний дизайн здатний вигідно виділити магазин або бутік на тлі інших.
 • Можна замовити святкову прикрасу вітрини для урочистих заходів
 • Подібна реклама ненав'язливо та делікатно приваблює потенційних споживачів.
 • Залежно від поставленого завдання може застосовуватися як цільна, і перфорована самоклейка. При повнокольоровому друку вітрина може бути заклеєна повністю або частково.

  Брендування як спосіб рекламування

  Щоб сформувати і донести до споживача образ певної компанії або продукту, використовується такий досить кропіткий варіант оформлення вітрин магазину, як брендування. При цьому професійними дизайнерами компанії «Широкий формат» створюється унікальна концепція або бренд і за допомогою сучасних технологій втілюється в яскраву рекламу, що запам'ятовується. Брендування вітрин у Києві вважається досить ефективним способом заявити про себе. У процесі можна створити повноцінний рекламний сюжет з багатьма складовими, який, без сумніву, приверне увагу оточуючих. Не варто забувати і про правильне висвітлення, щоб реклама діяла цілодобово.

  Дзвоніть та замовляйте монтаж та обклеювання вітрин
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість монтажу та обклеювання вітрин в Києві?