Розробка макету банера

Банер є затребуваним елементом зовнішньої реклами. Він являє собою полотно, виготовлене з певного матеріалу, на якому є текст і графіка рекламного характеру. За допомогою таких полотен можна інформувати клієнтів, рекламувати продукцію, а також позитивний імідж компанії, популяризуючи її. Існують також інтернет-банери, але зараз йтиметься не про них.

Зовнішня реклама.

На подібному полотні прийнято розміщувати текст та графічні елементи, спрямовані на популяризацію товару. Багато хто також називають банер, транспарантом або перетяжкою. Виготовляються дані вироби в поліграфічних студіях, однією з яких є «Широкий Формат». Під час створення застосовується спеціальна техніка для широкоформатного друку. Матеріал, який наноситься графіка може бути різних типів. Найчастіше це поліхлорвінілова тканина (плівка), у деяких випадках у пріоритеті стоїть банерна тканина, оскільки вона більш стійка.

Макет баннера Электроинструментов

Макет банера Електроінструментів

Існуючі матеріали.

Поліетилен.
Кращий варіант, якщо ви плануєте використовувати банер аж до шести місяців. Матеріал стійкий до прямого потрапляння сонячних променів, фарба не ушкоджується і залишається такою ж яскравою та насиченою. Дуже корисна якість, про яку потрібно пам'ятати.

Банерна тканина.
Виготовляється вона із синтетичних матеріалів, найчастіше її вибирають для декорування, прапорів та створення стендів для заходів. Під час друку на даній тканині доводиться використовувати спеціальну підкладку, щоб пласт не деформувався, після закінчення процесу підтримка видаляється.

Вініл.
Полотно задається засобами створення сітки з вінілових ниток, далі на нього наносяться потрібна графіка та текстова інформація. З метою додаткового захисту можна нанести поверхневий шар прозорого лаку.

Де замовити макет?

Перш ніж переходити до друку, вам необхідно замовити дизайн та макет майбутнього банера. Зробити це можна у рекламно-виробничій компанії «Широкий Формат», у ній не тільки виробляється друк, а й створення макету майбутнього виробу. Якщо ви вирішили замовити макет, то вам доведеться обговорити з дизайнером усі тонкощі та особливості майбутнього виробу. На якому матеріалі він буде виконаний, які розміри полотна та бюджет майбутнього виробу. Дизайн макета банера грає дуже велику роль, саме від нього успішною буде рекламна компанія чи ні. Тому в цій справі варто довіритися професіоналам, які знають, як підвищити відсоток людей, які звернули на вас увагу. Перш ніж запускається обладнання для друку, обговорюються деталі, які потрібно змінити у фінальній версії макету. Нерідко до друку йде попередній макет банера, оскільки замовники бувають задоволені початковим результатом. Для створення банера необхідно використовувати обладнання для широкоформатного друку або УФ друку, таке є лише у небагатьох поліграфій, але «Широкий Формат» входить до їх числа. Ціна індивідуальна макет банера - індивідуальна!

Телефонуйте та замовляйте макет банера
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макетів банера у Києві?