Друк на ПВХ, пластику, склі, акрилу. Ціна від 275 грн/м2

Ультрафіолетовий друк – стійкий, якісний та довговічний вид друку. Крім того, за допомогою наших УФ-плотерів можна нанести принт на будь-яку поверхню (пластик, скло, акрил, ПВХ). УФ-друк – одна з найновіших технологій у поліграфії. Вона не має аналогів та конкурентів за співвідношенням «якість-вартість».

Широкоформатний УФ-друк у Києві

Ультрафіолетовий друк – це один із підвидів широкоформатного друку, який користується великою популярністю та затребуваністю, особливо у тих, для кого якість та довговічність завжди на першому місці. Головна відмінність ультрафіолетового друку від усіх інших у тому, що в даному випадку використовуються спеціальні чорнила, полімеризація яких відбувається виключно під впливом саме ультрафіолетових променів.

ультрафиолетовая печать на принтере

Важливо розуміти, що подібна робота може проводитися практично на будь-якій твердій (і не тільки) поверхні, а максимальне розширення може досягати 1440 dpi.

Печать 3D-изображений

Зовнішня реклама

Бажаєте, щоб ваша компанія приносила вам максимум прибутку? Тоді треба подбати і про гарну рекламну кампанію, яка була б приємна для погляду оточуючим і стимулювала їх звернути увагу саме на вас, особливо якщо справа стосується такого великого міста, як Київ. УФ-друк – це дуже популярна галузь поліграфії, яка відкриває майже безмежні можливості. Насамперед, хотілося б зупинитися на банерах, які прикрашають кожну вулицю або розташовуються вздовж автомагістралей. В даному випадку наносити УФ-друк на пвх, як правило, жорсткий і міцний, здатний встояти і під час спекотного літа, і під час холодної зими. На відміну від плівкових або паперових банерів зі звичайною широкоформатною печаткою, цей матиме воістину яскравий і з об'ємним малюнком, стійкість якого просто вразить. Крім того, якщо вам необхідно використовувати в якості основи прозору плівку, сольвентний друк не дає бажаного ефекту і робить малюнок тьмяним, тоді як УФ-друк і тут виручить. Завдяки тому, що спочатку наноситиметься шар білої фарби, а потім вже кольорова, зображення виходить не прозорим, а соковитим і реалістичним.

Друк 3D-зображень

Використовуючи вибірковий лак та УФ-друк на пластиці, можна створювати воістину чарівні об'ємні картинки. Завдяки високим сучасним технологіям, лак можна наносити в будь-яку кількість шарів без втрати чіткості ліній самого зображення. Найбільш популярним є такий вид друку серед виробників продуктів харчування, у великих супермаркетах або на виставках.

Якщо раніше будь-яка нанесена фарба на такому матеріалі, як скло, швидко починала втрачати свій зовнішній вигляд, особливо, якщо розташовується поза приміщенням, то використовуючи ультрафіолетовий друк на склі, вам забезпечена феноменальна стійкість і довговічність. Так як перший шар - це високоякісний праймер, фарба максимально зчепляється і формує з поверхнею єдине ціле. Тепер ви можете не тільки прикрашати вітрини магазинів або супермаркетів, але й тонувати вікна офісу або власного будинку з різними ефектами і візерунками.

УФ-друк та інтер'єр

Задумали ремонт із сучасним дизайнерським інтер'єром? Тоді УФ-друк на пластиці ПВХ або рулонних матеріалах допоможе зробити інтер'єр просто чарівним. Так ви можете замовити друк на шафах-купі, дзеркалах, меблях (незалежно, з чого вони виготовлені), жалюзі або картинних полотнах. Крім того, будь-який за складністю малюнок можна нанести на шпалери, забезпечуючи повну природність і об'ємність.

У вас є вже конкретна мета та потрібен терміновий друк? Наша компанія забезпечить вам швидкий та якісний результат за помірну вартість. Тим більше, що ми використовуємо власне обладнання, яке, крім усіх перелічених матеріалів, виробляє друк на акрилі, вінілі, спінених пвх, полікарбонаті, композиті, пінокартоні тощо. Передові технології стають ближчими і, зателефонувавши до нас, ви переконаєтеся, що ваші геніальні ідеї та наші професіонали дадуть саме той результат, про який ви мріяли.

Телефонуйте та замовляйте УФ-друк
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість УФ-друку в Києві?