Шильдик – об’ємні наліпки на замовлення

Шильдик – об’ємні наліпки на замовлення

Об'ємна наліпка вже давно почала замінювати паперові стікери, і з тих пір стають все більш популярними. Шильда – наліпка, віддрукована методом УФ-друку, цифровим способом або широкоформатним друком, яка виготовляється з самоклеючої основи на білій або прозорій плівці. У цього виробу набагато більше переваг – не втрачає насиченості кольорів і його можна переносити на інше місце без ушкоджень завдяки товстому шару полімеру, що захищає зображення. Зазвичай шильди друкуються на плівці Oracal, способом широкоформатний друк або при великих замовленнях - офсетного, УФ-друку або трафаретного друку.

Компанія «Широкий Формат» пропонує виготовлення шильдів

Для заливки шильд використовується полімерна смола. Заливка шильдиків робиться за допомогою епоксидної смоли, що надає їм обсягу, блиску та захищає від пошкоджень інформації на наліпці. Також використовуються поліуретанові смоли – дорожчі, але позбавлені деяких недоліків епоксидної смоли. Шар епоксидної смоли та щільна основа добре захищають зображення з обох боків, тому воно не втрачає якості кольору та не стирається.

Заливка наліпок смолою робить її поверхню об'ємною та блискучою. На відміну від звичайного напису вони мають об'єм, а в порівнянні з наліпкою або паперовою етикеткою вони відрізняються великою міцністю та стійкістю. Заливні наліпки відрізняються від ярликів тим, що вони призначені для довгострокового маркування продукту, що традиційно друкуються на якомусь прозорому матеріалі з клеєм промислового зразка або механічним кріпленням.

Объемные наклейки на авто

Об'ємні наліпки

Об'ємні наліпки на об'ємні наліпки дуже стійкі до перепаду температур, ультрафіолетових променів, підвищеної вологості, тому їх можна прикріплювати на різні види поверхонь. Шильди кріпляться дуже міцно до будь-якої поверхні, а при знятті не пошкоджуються і чудово виглядають на новому місці, зберігаючи товарний вигляд.

Виготовляються в основному для сувенірної та представницької продукції, що часто використовуються для позначення властивостей продукту, таких як потужність і маса, крім того, вони можуть бути поміщені на продукт для декоративної цінності, для розміщення інформації про продукт (наприклад, серійний код). Раніше шильдик з даними обладнання кріпили до заводських верстатів або приладів, в принципі, і зараз деякі компанії віддають перевагу об'ємним наліпкам звичайним. Шильдики з назвами часто розширюють впізнаваність логотипу чи бренду та підвищують зв'язок із вартістю продукту. Вони повинні відповідати певним вимогам до терміну служби друку, а екологічні допуски ґрунтуються на місцезнаходженні або навколишньому середовищі, де продукт може використовуватися. Хорошим плюсом є те, що для друку таких наліпок немає необхідності дотримуватися якихось стандартів у їхньому розмірі. Кожне замовлення індивідуальне.

Телефонуйте та замовляйте об'ємні наклейки на замовлення
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість об'ємних наклейок на замовлення у Києві?