Кому може бути цікавий друк на настінному годиннику?

Друк на настінному годиннику – це універсальна послуга на всі випадки життя, брендований циферблат може бути подарунком, прикрасою, або ж додатковим елементом інтер'єру. Сучасні технології дозволяють нанести на годинник практично будь-що, форм-фактор виробу також може змінюватися, залежно від ваших потреб.

Що можна нанести на настінний годинник і де його можна використовувати?

Логотип компанії. Надрукувавши на циферблаті логотип компанії, ви зможете використовувати такий виріб як додаткову прикрасу, яка додасть вашому офісу більшого стилю. Багато компаній використовують брендований годинник як нематеріальну винагороду для співробітників. Такий подарунок сподобається багатьом, а також змусить співробітника відчути корпоративний дух і той факт, що він є невід'ємною частиною колективу. Логотип компанії на циферблаті також послужить гарною візитною карткою, ви можете подарувати такий презент потенційним партнерам, таким чином щоразу, коли вони дивитися час, вони будуть згадувати про вас. Важливо дарувати сувенірну продукцію, яка буде корисною та стане в нагоді для подальшого використання.

Подарунок чи приємний сюрприз. На годинник можна нанести фотографію винуватця урочистості, такий подарунок буде особливо приємний, якщо його подарувати спонтанно. Крім фотографії, на підкладці можна завдати улюблену річ людини, або зображення, пов'язане з його захопленням, хобі.

Оформлення інтер'єру квартири. Якщо ви хочете задати кімнаті або квартирі в цілому певний настрій - тематичний принт на годиннику - це те, що вам потрібно. Багато хто друкує портрети улюблених зірок, або ж роблять тематичні принти із захопленням або ж інтересом. Загалом друк може мати різний характер.

Друк картини. Якщо ви захоплюєтеся високим мистецтвом або просто маєте потяг до прекрасного, то ви можете надрукувати на годиннику мініатюру вашої улюбленої картини. Такий елемент декору виглядатиме не нудно, матиме приємний зовнішній вигляд, при цьому виконувати певну функцію – відображення часу.

Де можна замовити друк на циферблаті?

У Києві розробка дизайну та реалізація макета виробляє поліграфічна студія Широкий Формат, компанія є лідером у цій сфері. Окрім якісного нанесення, ви можете замовити розробку дизайну. Перш ніж починати створення оформлення дизайнер проконсультується з вами, щоб бачити повну картину того, що має бути зображено на продукті. Після виготовлення та затвердження дизайнерського макета він буде відправлений на друк. Для нанесення малюнка на поліграфічну продукцію використовується найсучасніше, високоякісне обладнання та витратні матеріали відповідного рівня якості. Студія надає послуги друку не тільки на циферблаті, але й на інших видах поліграфічної продукції, що особливо важливо для великих компаній.

Телефонуйте та замовляйте друк на годиннику
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на годиннику в Києві?