Друк білбордів

Друк білбордів

Друк білбордів у Києві

Друк бігбордів — звертаємо на себе увагу

Сучасний бігборд - це вірний спосіб швидко і зовсім недорого привернути увагу. Як відомо, візуальне сприйняття яскравих картинок, слоганів та іншої інформації найглибше друкується у пам'яті людини, спонукаючи його до дії. Велика кількість бігбордів у Києві – це важка конкуренція, серед якої виділитись буває складно, але можливо.

Насамперед, продумайте головну ідею борда, гармонійно поєднавши помітну картинку з коротким і незабутнім текстом. Звернувшись до нашої компанії, дизайнери доопрацюють ескіз, і з огляду на потреби сучасних споживачів нададуть варіанти для подальшого друку.

Акционный билборд в Киеве,

Як правило, друк білбордів, як і будь-якому іншому місті, вироблятиметься класичного розміру 3х6 м., під який передбачені цілі сітки металевих щитів. На вулицях вони розміщуються по узбіччях, на перехрестях, з метою економії місця та грошей, встановлюють 3-х сторонні або навіть 4-х сторонні шити. Досить популярним типом білборда є «прізмвіжн», який у певний час динамічно змінює зображення шляхом прокручування трикутних шашок.

Білборди, якщо вони коштують дешево, можуть друкуватись цифровим способом і складатися з кількох частин, які при монтажі з'єднують. Також вони можуть друкуватись широкоформатними принтерами на одному цілісному полотні – тоді вартість трохи збільшується.

Телефонуйте та замовляйте друк білбордів
Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість друку білборду в Києві?