Буклети є способом прорекламувати свій заклад, послугу або продукт, багато компаній користуються саме цією варіацією, так як вона виглядає більш виграшно, порівняно з простою листівкою або візиткою. Насамперед, буклет є більш вигідним рішенням, бо на ньому можна розмістити велику кількість інформації, маленький папірець, може бути розкладений до розмірів повноцінного аркуша формату А4.

Класифікація.

Існує дві основні категорії буклетів, кожен має свої переваги та призначення.

1. Євробуклет – це продукт, який призначений здебільшого для пересилання. Він трохи вже, тому легко поміщається у звичайний конверт, таким чином можна відправляти за допомогою поштових служб.

2. Ліфлет – це повноцінний листок формату А4, який має кілька згинів та смуг. Найчастіше використовується 2 вигини, які поділяють листок на 3 зони.

Процес створення макету буклету

При розробці макету буклету доводиться працювати набагато більше, тому що друк буде проводитись на повноцінному А4 (альбомному аркуші), причому з двох сторін. Звернутися за допомогою у виготовленні можна в поліграфію, тому що в цих компаніях можна замовити макет буклету і зробити друк фінального варіанту. У Києві є сучасна поліграфія, де працюють справжні майстри своєї справи, називається вона «Широкий Формат». Під час друку використовується модифіковане, автоматизоване обладнання, тому продукція виходить завжди максимально високої якості.

Під час створення дизайну макету необхідно грамотно продумати зміст кожного розвороту. За рахунок такої структури, можна придумати велику кількість цікавих способів обіграти об'єкт, що рекламується. Якщо у вас є якісь цікаві задумки або зачатки ідей, професіонал знає, як їх інтерпретувати на папері. У компанії «Широкий Формат» дуже лояльна цінова політика, причому за послугу створення макета буклету, так і за друк продукції. Так що співвідношення ціна - якість вас безперечно порадує. Поліграфія має все необхідне обладнання, щоб надати найкращу продукцію, без будь-яких недоліків і похибок.

Де використовується?

Найчастіше подібна продукція потрібна для створення рекламної компанії великому проекту, або ж послуги. Якщо ви маєте досить велику кількість інформації, яку потрібно викласти, це можна оформити на компактному буклеті. Така форма, що відкриває перед дизайнером нові горизонти, він може взаємодіяти з нею різними способами. Наприклад, популярне рішення для готелів або ресторанів - це зробити на розвороті панораму номера або зали. Дуже актуально на кожному з розворотів вказувати за тією чи іншою позитивною якістю вашого продукту. Загалом буклет є в рази інформативнішим за простий флаєр, але і при його створенні більше шансів помилитися, тому всі довіряються професіоналам своєї справи.

Телефонуйте і замовляйте створення макету буклету
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макету буклету в Києві?