Післядрукарська обробка

Післядрукарська обробка

Клієнти, які скористалися нашими послугами друку, можуть додатково замовити післядрукарську обробку Вся післядрукарська обробка, як і друк, проводиться на власному устаткуванні.

Компанія «Широкий формат» також виробляє інші види післядрукарської обробки - прикочування на основу, проварювання кишень, палітурка, тиснення фольгою, УФ - лакування та багато іншого, що може знадобитися нашим клієнтам. Ми знаємо про поліграфію все і можемо реалізувати будь-які ваші ідеї якісно та дуже швидко.

Постпечать

Післядрукарська обробка: види робіт

1. Ламінація. Нанесення спеціальної плівки на друковану продукцію з одного або двох боків. Збільшує термін служби та захищає від зовнішніх впливів.

2. Установка люверсів. Металеві кільця закріплюються на периметрі банера. Використовуються для монтажу банера на рекламних конструкціях.

3. Плоттерна порізка. Надання поліграфічної продукції різноманітних форм, починаючи від простих прямокутних та закінчуючи складними фігурними.

4. Брошуровка. Скріплення надрукованих сторінок за допомогою пружини, кілець або термоклею.

5. Фальцювання. Процес складання (нанесення лінії згину) друкованої продукції.

6. Біговка. Продавлювання лінії згину. Процес подібний до фальцювання, тільки застосовується для продукції з більш щільного паперу.

7. Перфорація. Просікання штрихів для лінії відриву.

8. Тиснення. Надання рельєфу друкарському виробу: увігнутого (блинтове тиснення) або опуклого (конгревне тиснення).

9. Термопідйом. Створення об'ємних зображень.

Телефонуйте та замовляйте постдрукарську обробку
Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість постдрукарської обробки в Києві?