Ростові фігури – рекламні конструкції як персонажа, фігури людини. На конструкцію із щільного матеріалу – пластику, пінокартону, композитного матеріалу або картону наноситься кольорове зображення, а потім вирізається за контуром. Свою назву ростова фігура отримала завдяки тому, що дані зображення виконуються на зріст людини. Саме тому люди звертають на них увагу, а яскравий зовнішній вигляд фігури лише посилює ефект.

Ростові ляльки: переваги та особливості

Для чого призначені ростові фігури?

Ростові фігури, завдяки мобільності та живій вазі, відіграють важливу роль у рекламі. Їх розміщують у кафе, кінотеатрах, на вулиці, розважальних центрах, замовляють на дитячі свята, використовують для фотозони. Вони допомагають візуалізувати рекламу. Наприклад, біля цирку можна розмістити фігуру клоуна, який запрошує відвідати виставу.

Фігури виготовляються із пластику або картону. На основу із пластику приклеюється вінілова плівка, на яку нанесено повнокольорове зображення. Стійкість забезпечується спеціальною ніжкою, що розташовується зі зворотного боку.

Щоб забезпечити додаткову міцність виробу, виготовляється металевий каркас. Фігури можна доповнити лотками чи кишенями, щоб була можливість міняти інформацію – буклети чи листівки.

Весь процес виготовлення ростових фігур у друкарні "Широкий формат" контролюється фахівцем. Він веде проект від розробки дизайну макета до передачі замовлення потенційним клієнтам.

З фігурами можна реалізувати будь-які ідеї – замовлення у друкарні «Широкий формат»

Ви хочете купити ростову фігуру з картону? Або віддаєте перевагу виробам із пластику? Ми втілимо ваші побажання у реальність та виконаємо роботу на високому рівні. Для виготовлення вважаємо за краще використовувати якісні матеріали, тому гарантуємо можливість тривалої експлуатації. Щоб подивитися, який буде кінцевий результат, ми робимо пробний друк. Завдяки такій послузі замовник зможе підкоригувати передачу кольору та залишиться задоволеним результатом. Робота виконується нами на основі готових шаблонів. Також ми розробляємо дизайн на індивідуальне замовлення. Нам під силу виготовити рекламну продукцію будь-якої складності, беремося за виконання термінових замовлень. У вас залишились запитання? Зателефонуйте прямо зараз, наші спеціалісти дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть з оформленням замовлення.

Дзвоніть та замовляйте друк ростової фігури
Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість друку ростової фігури у Києві?