Розробка макету календаря у Києві

Календарі є дуже популярним рішенням, яке може стати вам рекламою. Найчастіше подібні речі надходять від клієнтів – замовникам послуг, щоб щоразу нагадувати про себе. Навіть у сучасних реаліях без простого паперового аксесуару не може обійтися жоден офіс. Так як багато хто не звикли працювати з комп'ютерними утилітами, деяким просто швидше і простіше відзначити дату на паперовому варіанті. Це чудовий спосіб нагадувати клієнтам і партнерам про свої послуги, а також переваги, бо аксесуар є набагато кориснішим, ніж проста листівка або візитка, яку можуть просто втратити. Це предмет, який має користь для клієнта.

Де замовити замовлення?

Щоб замовити макет календаря, ви можете звернутися до поліграфії «Широкий Формат», крім створення концепту, компанія може втілити його в життя. Важливо знати, що у вас є можливість замовити макети календарів різних типів. Існує три великі класи, на яких прийнято розділяти всі варіації.

Класифікація

Кишеньковий. Є покращеною версією візитної картки, яка продовжує рекламувати продукцію, тому що людина зберігає аксесуар для особистого користування. Він невеликий, дешевий для друку, проте багато хто із задоволенням користується подібними календарями. При невеликих вкладеннях така реклама приносить нових клієнтів.

Настільний. Найчастіше цей тип розміщують на робочому столі, щоб мати до нього якнайшвидший доступ. За формою існують трикутні календарі (по 4 місяці на кожній стороні), перекидні календарі у формі куба та інших геометричних об'єктів.

Настінний. Існує велика кількість варіацій, які розміщуються на стіні, вони можуть відображати від одного до чотирьох місяців одночасно. Особливою популярністю користуються квартальні, тому що їх можна використовувати для формування квартальних звітів та статистики.

Рекламувати свої послуги або продукцію за коштами розповсюдження календарів – це дуже вигідно. Насамперед, користувач буде регулярно звертати увагу на логотип вашої компанії, який ви просто зобов'язані розмістити на макеті календаря. Крім того, потрібні контактні дані, щоб при необхідності можна було вийти на зв'язок. Календар використовується щодня, незалежно від того, де він знаходиться, в офісі компанії замовника або на кухні простого покупця. Побутова користь дозволяє залишатися даному продукту дуже затребуваним, а також гарантує, що клієнт не викине його, як листівку або візитку.

Найкраща бюджетна реклама.

Якщо ви хочете заявити про себе у такий спосіб, то вам доведеться замовити подібний продукт у поліграфії. Віддаючи перевагу компанії «Широкий Формат», ви отримуєте гарантію високої якості майбутнього виробу та грамотну реалізацію ваших задумів. Поліграфія знаходиться в Києві і є лідируючою в даній сфері, у неї за плечима довгий досвід роботи, також з переваг варто відзначити високий професіоналізм співробітників і якість обладнання, сировини, що використовується при друкуванні. На стадії планування дизайну, а також вибору форми фахівці зі штабу поліграфії намагаються грамотно розподілити наявну площу макета. Важливо, щоб він не був забитий суцільною рекламою, але людина могла звернути на неї увагу. Функціональність календаря грає велику роль, добре, коли ви можете отримати велику кількість інформації, наприклад, назва місяців і днів тижня кількома мовами, який зараз тиждень та багато інших корисних даних.

Телефонуйте, замовляйте розробку макету та друк календаря
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макета календаря у Києві?