Що можна надрукувати на ручці?

На ручках можна розмістити різноманітну інформацію, від назви вашої компанії, до контактних даних. Важливо не наносити багато зайвих даних, якщо принт на ручці присвячений певному семінару – то нанесіть назву та дату, якщо це просто реклама вашої компанії – логотипу (назви) – буде більш ніж достатньо. Якщо ви не знаєте, як зробити правильний дизайн, звертайтеся до професіоналів нашої компанії, які з радістю допоможуть вам зробити стильне, якісне рішення.

Як використовуються ручки з фірмовим друком?

Така поліграфічна продукція має безліч способів використання:

Використання як сувенірна продукція. Фірмова сувенірна продукція активно лунає всім потенційним та діючим клієнтам компанії. Фірмова ручка послужить гарною нативною рекламою, а також буде практичним нагадуванням про ваш продукт або компанію. У сучасних реаліях дуже популярні всілякі курси та навчальні заклади та семінари, фірмова ручка стане в нагоді під час навчання, після якого людина продовжить її використовувати – тим самим популяризувати ваш заклад. Багато хто відмовляється робити брендовану канцелярію і це дуже велика помилка, тому що вона дозволяє практично безкоштовно залучити до компанії додаткові кошти.

Використання як канцелярія. Фірмові ручки можуть використовувати як канцелярію всередині компанії. Таке рішення дозволить підвищити командний дух колективу. Брендовані ручки будуть використовуватися працівниками та поза офісом, таким чином підвищиться увагою до вашої компанії – внаслідок чого підвищиться можливість залучити нових співробітників.

Види ручок

В наші дні існує безліч різновидів матеріалів для виготовлення ручок:

  • Пластмасові – найпопулярніші та економічні
  • Металеві – більш зносостійкі та дорогі, дозволяють підкреслити преміальний статус вашої компанії.
  • Екоручки - допоможе вам підкреслити те, що вам не начхати на навколишнє середовище, особливо популярний матеріал у сучасних реаліях.
  • Про що варто пам'ятати, замовляючи друк на ручках?

    Віддаючи ручки на друк необхідно враховувати той факт, що вони повинні прослужити досить великий період часу, тому віддавайте перевагу більш дорогим та якісним ручкам. Другий фактор – це якість друку, довіряти нанесення того чи іншого малюнка на ручку можна лише поліграфічним студіям із сучасним, якісним обладнанням. Широкий формат використовує передове обладнання, щоб ваша поліграфічна продукція прослужила максимальну кількість часу. Неякісний друк не тільки зітреться через кілька днів активного використання – тим самим зіпсує перше враження про вас як про компанію. Поліграфічна студія Широкий формат гарантує високу якість друку на ручках. Якщо ви не знаєте, що наносити на виріб – наші дизайнери можуть розробити макет, який наноситиметься на продукцію, з урахуванням усіх ваших побажань та інтересів.

    Телефонуйте та замовляйте друк на ручці
    Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на ручках у Києві?