Святкові заходи та ділові зустрічі обов'язково вимагають відповідного оформлення, останнім часом жодний захід не обходиться без спеціальної фотозони. Така ділянка вимагає відповідного оформлення, у більшості випадків використовується фото банер, на якому розміщується найрізноманітніша інформація. Подібна зона дозволяє залучити нових партнерів для подальших заходів, заощадити кошти, а також популяризувати заклад, захід, рекламувати ту чи іншу продукцію.

Банер повинен мати стильний вигляд і опрацьований дизайн, оскільки його використовуватимуть як фон для фотографій більшість відвідувачів закладу. Такі поліграфічні вироби мають одноразовий характер, тому що їх використовують на певному тематичному святі або діловій зустрічі після чого, з'являється потреба створювати новий для іншого заходу. Якщо ж у вас проводяться зустрічі на регулярній основі, то фото зроблений банер одного разу зможе прослужити досить довгий проміжок часу, особливо якщо використовуються якісні матеріали.

Фото баннер

Найчастіше банери замовляють для наступних заходів:

 • Дні народження та інші яскраві свята, нерідко подібний поліграфічний продукт є подарунком того чи іншого гостя. На ньому можна надрукувати привітання, спільні фотографії та колажі або ж реалізувати щось цікавіше.
 • Ділові зустрічі та тренінги, на таких банерах наноситься дата, назва тренінгу та лого компанії, яка його проводила. Також нерідко є супровідні лого партнерів або самого закладу, в якому проводився захід.
 • Оформлення банерів для тематичних вечірок закладу та інших подібних заходів практично не відрізняються від банерів ділових зустрічей.
 • Дизайн фото банера краще замовити у професіоналів, які спеціалізуються в даній сфері. Особливо вигідно у такому разі виглядають поліграфічні компанії, оскільки вони зможуть реалізувати створений проект у реальному житті. Оформлення куточка для фотографій грає дуже велику роль, це твердження можна зробити, відштовхуючись від наступних фактів:

 • Люди викладають у мережах фотографії із заходів, таким чином інші користувачі бачитимуть вашу рекламу. Але якщо фон буде не якісним, старомодним і некрасивим, є велика ймовірність того, що у людей скластися подібне первинне враження про заклад.
 • Фотографії, зроблені на красиво скомпанованому та оформленому фоні, виглядають дуже яскраво, їх не соромно викладати не лише у соціальних мережах, а й у повноцінних фотозвітах на офіційному сайті закладу.
 • Ви зможете заощадити гроші, надрукувавши логотипи спонсорів та партнерів заходу, тим самим прорекламувавши їх. Чим масштабніша подія, тим більше грошей ви зможете отримати від потенційних спонсорів зустрічі.
 • Якщо ви шукаєте місце, де можна було б замовити розробку дизайну фото банера, то вам необхідно звернути увагу на поліграфічну студію «Широкий Формат». Вона знаходиться в місті Київ, але це не заважає їй співпрацювати з великою кількістю клієнтів з усього світу. На руку грає той факт, що ви можете замовити лише дизайн та отримати його у цифровому вигляді на свою електронну адресу. У випадку, якщо і ви також проживаєте у Києві, вам буде надана вигідна можливість замовити реалізацію заздалегідь розробленого дизайну. У цьому плані у поліграфії «Широкий Формат» все також дуже добре: сучасне обладнання, якісні матеріали та фарби та дуже досвідчені співробітники, які розуміють, як зробити цей продукт кращим та привабливішим.

  Приємна, лояльна цінова політика компанії «Широкий Формат» припадає до душі багатьом клієнтам, оскільки за роботу високого рівня виставляється заслужений, але невеликий рахунок. Якщо зважати на ціну інших організаційних моментів, питання з оплатою фото банера виглядає досить мізерним, тому що дозволити собі його може кожен охочий, навіть якщо захід проводиться без спонсорів та залучених людей.

  Телефонуйте та замовляйте фото банери
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість фото банера у Києві?