Що таке меню?

Меню – це документ, в якому включені всі страви або послуги, що надаються закладом. У сучасних реаліях маркетологи намагаються привнести в меню якнайбільше нового, ламаючи встановлені стереотипи. Тому в меню деяких закладів ви можете знайти справді цікаві речі.

Яким вимогам обов'язково має відповідати меню?

У яких закладах обов'язково використовується меню?

Меню лист. Якщо ваш заклад надає відносно невелику кількість страв та напоїв – меню лист ваш вибір. На аркуші формату А4 або А3 можна розмістити всі позиції, завдяки чому відвідувач зможе швидко знайти або вибрати бажану страву. Маленьке меню підштовхує людей до швидкого вибору, а також відрізняється зручністю.

Меню багатосторінкове (каталог). Найпоширеніший формат друку меню зустрічається практично в кожному другому закладі. Страви поділяються за відповідними розділами, на першій сторінці є зміст. Формат зручний, тому що можна додавати нові позиції, а при зміні цін достатньо передрукувати тільки певні аркуші. Щоб полегшити багатосторінкове меню, заклади створюють окремі барні картки та додаткові меню (сезонні). Такий каталог прийнято розміщувати на вході в ресторан для привертання уваги перехожих людей.

Меню буклет. Компактний формат меню, напої та страви розміщуються за відповідними розділами, а сторінка згинається за допомогою біговки. Це робить меню дуже маленьким, але інформаційно ємним.

Меню будиночок. Найпопулярніші позиції меню та сезонні, тематичні страви розміщуються на листку, після чого його згинають таким чином, що виходить трикутник. Такий будиночок заздалегідь розставляється на кожному столі

Меню плакат. Кріпиться на стінах, або ж на вулиці (якщо ціни – це сильна сторона вашого закладу). Служить яскравою рекламою, привертаючи увагу тих, хто проходить повз. Багато людей не йдуть у той чи інший заклад, оскільки не знають його асортименту та цінової політики – надрукувати меню плакат для кафе або ресторану хороший спосіб заявити про себе.

Які матеріали використовуються для друку меню для кафе та ресторанів?

У 80% випадків для друку меню використовується листки формату А4, але деякі вважають за краще виділитися, вибираючи формат в діапазоні від А3 до А6. Щільність паперу варіюється від 150 до 300 грамів на метр квадратний, друк меню може здійснюватися на крафтовому папері або навіть картоні. Різноманітність матеріалів обмежується лише фантазією дизайнера. Друк може бути монохромним або різнобарвним, оформлятися може тільки одна сторона листа або обидві. Методи нанесення друку також варіюються, як і в будь-якій іншій поліграфічній продукції

Де можна замовити друк меню для кафе та ресторанів у Києві?

Якщо ви шукайте місце, де в Києві можна замовити друк меню для кафе, ресторану або будь-якого іншого закладу – звертайтесь до поліграфічної студії Широкий Формат. Тут вам допоможуть не лише надрукувати меню, а й розробити дизайн. З компанією Широкий Формат на постійній основі співпрацює багато закладів з Києва, тому що поліграфічна студія завжди дотримується термінів, радує низькими цінами, а також надає фінальний продукт високої якості (стильний дизайн, так і високоякісні матеріали з нанесенням друку).

Телефонуйте та замовляйте друк меню
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку меню у Києві?