Розробка макету афіші

Афіші є популярним видом зовнішньої реклами, за їх допомогою ви можете залучити людей до того чи іншого заходу або події. Головна мета даного поліграфічного продукту – це просування та активна реклама, тому важливо довірити створення макету афіші професіоналу своєї справи, який знає, як привернути увагу потенційного клієнта та пробудити бажання придбати квиток.

Де можна замовити замовлення?

Якщо вам потрібен макет афіші з унікальним дизайном та цікавою подачею, то вам допоможе поліграфія «Широкий Формат». Це один з найкращих сервісів, який надає послуги на високому рівні якості. Перш ніж переходити до створення макета плаката, дизайнери вислуховують ваші побажання, намагаються отримати максимальну кількість інформації про майбутню подію. Після чого починається виробництво попереднього макету. Перед друком можуть вноситись невеликі корективи, які дозволяють вам досягти кращої якості продукту.

Макет афиши

Існує безліч видів афіш, виділимо основні з них.

Театральні.
Подібний вигляд з'явився ще багато років, але з того часу багато що змінилося. Тепер театральна афіша виглядає не як простий інформаційний плакат, а як справжня картина, на якій зображені фотографії акторів чи захоплюючі сцени з постановки. Під час створення макета театральної афіші приділяється особливу увагу залученню людини, і навіть пробудженню його фантазії. З грамотною рекламою повну залу можуть зібрати навіть не найвідоміші актори.

Агітаційні плакати.
Активно використовуються на передвиборних компаніях, кандидати підносять себе за допомогою поліграфічних даних. Вони є якоюсь візитною карткою, яка дозволяє підвищити популярність і впізнаваність персони в особі громадськості. Важливо відзначити, що інформація на плакаті несе агітаційний підтекст, найчастіше це передвиборчі обіцянки або головні аспекти майбутньої компанії.

Кіноафіші.
Кіно є одним із найпопулярніших видів мистецтва, щотижня в кінотеатрах з'являються нові картини. Рекламуються вони за допомогою дуже високого рівня афіш. Професійний дизайнер знає, як за допомогою графіки та дизайну шрифтів передати дух фільму, а також основний настрій картини.

Музичні афіші.
Плакати, які рекламують концерт або повноцінні фестивалі. Цікавим є факт, що це не єдиний поліграфічний продукт, який використовують музиканти для реклами своєї творчості. Велику популярність має фірмовий мерч (одяг, брелоки, кепки та інші товари із символікою групи).Подібні продукти також можна замовити в поліграфії «Широкий Формат», бо вона виробляє якісний друк на різних поверхнях.

Соціальні плакати.
Замовниками подібних афіш є державні підприємства або організації, за допомогою яких можна привернути увагу громадськості до певної проблеми. Вони несуть у собі також агітаційний підтекст, але на відміну політичної тематики, тут порушуються проблеми сучасного суспільства, і навіть актуальні теми, хвилюючі багатьох.

Спортивні афіші.
За допомогою таких плакатів виходить повідомити громадськість про той чи інший матч, або іншу спортивну подію. На передньому плані є логотипи команд, головні зірки майбутньої зустрічі.

Друк.

Далі ви відправляєте на друк макет, тип паперу і розміри виробу задаються клієнтом. Якщо ви не надто знаєтеся на даній сфері, то можете цілком і повністю покластися на дизайнерів, які допоможуть вам не помилитися і отримати оптимальний результат.

Телефонуйте та замовляйте макет афіші
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макета афіші у Києві?