Друк плакатів, афіш та сітілайтів

Плакат - це явище аж ніяк не нове і у світі воно набуло величезної популярності ще в 20-х роках минулого століття. Хоч у нас цей вид реклами поширився лише в 90-х і одному з перших міст – це був Київ, друк плакатів і досі не втрачає своєї популярності. Для цього, як правило, використовується спеціальний папір Blue back, який відрізняється не тільки міцністю і вологостійкістю, але і підкладкою блакитного кольору. Це дозволяє кріпити плакати на будь-які поверхні, незалежно від їхнього кольору. Якщо вам потрібний друк плакатів А2, А1 або А0, передбачені умови пробного друку кількох варіантів, а терміни виконання замовлення не горять, тоді можна вдатися до офсету. Якщо ж потрібно виготовити продукцію терміново, рекомендуємо скористатися послугами цифрового широкоформатного друку. Крім того, сучасні технології передбачають друк не тільки малогабаритних постерів, а й друк на полотні величезного розміру, який виконує плоттер або широкоформатний принтер.

Друк плакатів у Києві

Друк на папері є одним із найбюджетніших видів реклами, яка лідирує за кількістю запитів, завдяки своїй доступності та мобільності. Звичайно, існує багато способів «розпіарити» свою компанію, залучити якнайбільше людей на той чи інший захід або просто донести до суспільства інформацію. Але якщо журнали та газети – це неефективно, листівки – швидко губляться, а телебачення – дуже дорого, тоді друк плакатів стане найкращим вибором із максимальною ефективністю.

Печать афиш и ситилайтов

У Києві подібний вид широкоформатного друку доступний у багатьох варіантах, а ціна залежить не тільки від матеріалу або типу розміщення, а й від тиражу, терміновості та інших важливих факторів. До речі, необхідно враховувати, що такий вид реклами не є довгостроковим і служить (при зовнішньому розміщенні) до 2-х місяців. Але й тут є свої винятки, бо з метою продовження терміну служби можна виготовити продукцію з ламінацією, яка продовжить її життя як мінімум у 2 рази.

Печать билбордов

Друк афіш та сітілайтів

Друк афіш відносять як до різновиду плакатного друку, але все ж таки, вона має свої відмінності, особливості і носить інший характер. Для афіші головна мета – це не розрекламувати щось, а лише коротко та ефективно донести інформацію, притому таким чином, щоб вона відбилась у пам'яті, і щоб стала стимулом піти на той чи інший захід. Її сміливо використовують запрошуючи на концерт, цирк, виставку, відкриття ресторану або прикрашають інтер'єр під час різних заходів. У Києві афіші на замовлення робляться будь-якої форми та розміру, а основою служить спеціальний папір, щільність якого може бути як 90, так і 300 г/м2. До речі, афіші в Києві коштують досить дешево, а якщо вам вони потрібні терміново – це не становитиме проблеми, т.к. плоттери друкують дуже швидко, та й сама продукція не вимагає жодної подальшої обробки.

Дуже популярними є сітілайти, головна особливість яких у тому, що друкована продукція міститься в спеціальну засклену конструкцію, а у вечірній час вона підсвічується. Найкраще замовляти друк плакатів у Києві саме на папері Aconda “Citylight”, який оптимально пропускає та рівномірно розсіює світло, дозволяючи картинці виглядати дуже жваво, яскраво та реалістично.

Друк білбордів

Сучасний бігборд - це вірний спосіб швидко і зовсім недорого привернути увагу. Як відомо, візуальне сприйняття яскравих картинок, слоганів та іншої інформації найглибше друкується у пам'яті людини, спонукаючи його до дії. Велика кількість бігбордів у Києві – це важка конкуренція, серед якої виділитись буває складно, але можливо.

Телефонуйте та замовляйте друк на папері
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на папері у Києві?