Сьогодні сучасні технології дійшли до того рівня, що друк зображення можливий і на жорсткій основі: фанері та деревині. Друк на дереві здійснюється на спеціальній техніці – планшетному принтері. Друк на дереві є молодою та водночас популярною послугою. Вона призначена для оформлення інтер'єру та надання незвичайного вигляду різноманітним предметам з дерева.

Область застосування?

За сферою застосування УФ друк на дереві майже не має жодних обмежень. Вона незамінна і для того, щоб наносити повнокольорове зображення на виріб із ДСП, МДФ. Умов всього дві: товщина і маса вихідної сировини, на яку наноситься зображення, не повинні бути більшими за 65 мм і 20 кг/м2.

Друк фото на дереві отримало широке застосування в різних областях:

 • Декорування дверей та меблів;
 • дизайн дверних табличок;
 • виготовлення оригінальних сувенірів та багато іншого.
 • Крім того, можна виготовляти постери з дерева, малюнки на стільниці, підвіконні та інше.

  Переваги друку на дереві

  1. Низька вартість матеріалу, порівнюючи з іншими видами.
  2. Яскравість. Матеріал не тьмяніє з часом.
  3. Виріб довговічний, тому що пігмент, що фарбує, проникає у верхні шари сировини.
  4. Матеріал безпечний для здоров'я, тому його можна застосовувати для того, щоб оформити спальню або дитячу кімнату.
  5. Захист від рідини. Вироби захищені від впливу вологи.
  6. Несприйнятливість УФ-фарби до впливу вологи та яскравих сонячних променів.

  Чим відрізняється друк на дереві

  Зображення можна бути будь-яким – графічний малюнок, фотографія та багато іншого. Застосовувані УФ-чорнила безпечні, у складі немає токсичних компонентів, немає запахів і зазвичай застосовуються для предметів, що у приміщенні. Широкоформатний УФ-друк – це універсальна технологія, що дозволяє створювати стійкі зображення. Дерев'яні поверхні з подібним зображенням ви можете протирати вологою ганчіркою. Вони не бояться механічного стирання, появи подряпин. При цьому поверхня є довговічною.

  Технологія ультрафіолетового друку

  Сьогодні у Києві найсучасніший спосіб – це професійний друк на деревних поверхнях, де застосовується УФ-випромінювання. Його суть полягає в тому, що УФ-промені функціонально замінюють несильне нагрівання, що сприяє проникненню барвників у структуру дерева. До того ж вартість методу з використанням УФ-випромінювання та на сублімаційний друк однакова. УФ-технологія також гарантує відмінну якість готових зображень, екологічність і тривалий термін експлуатації. Переваги замовлення УФ-друку на дереві у нашій компанії «Широкий Формат» При замовленні друку на дереві в нашій компанії «Широкий Формат» на вас чекає якісно виконана робота вчасно. Завдяки величезному досвіду наших спеціалістів виконають проект будь-якої складності. До нас звертаються як приватні особи, так і корпоративні клієнти.

  Телефонуйте та замовляйте друк на дереві
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку на дереві у Києві?