У сучасних реаліях плакати є дуже важливою складовою рекламної компанії багатьох продуктів, особливо різноманітних заходів, фільмів, концертів та подібних. Магазини вивішують постери, на яких зображені повідомлення про акції, розпродажі. Подібну рекламу вивішували ще багато років тому, але тепер постер перетворився з простого інформаційного повідомлення на повноцінну маркетингову машину, від якої залежить успіх і прибутковість того чи іншого продукту. При його створенні необхідно грамотно скласти дизайн та макет плаката, тому багато людей та великі корпорації звертаються за допомогою до професіоналів. Поліграфія може здійснити як розробку унікального дизайну, який буде привертати увагу людей, так і зробити якісний друк, тому вигідніше звертатися безпосередньо, ніж замовляти макет плаката в іншому місці. Постер може зацікавити потенційного покупця вибрати саме ваш продукт. Під словом пройдуть, мається на увазі що завгодно: товар, послуга, проект або щось інше.

Переваги плакатів.

Насамперед, при їх виготовленні використовуються екологічно чисті матеріали, а це означає, що ви можете використовувати їх у приміщенні без шкоди здоров'ю. Плакат здатний розповісти досить об'ємний пласт інформації або навпаки бути якимось аперитивом для людини, пробуджуючи його фантазію. За рахунок подібної універсальності дизайнери, які знаються на рекламі, можуть вміло маніпулювати клієнтами. Дослідження показують, що навіть банальна зміна шрифту може позитивно або навпаки негативно позначитися на відгуку покупців, так що краще довіритися в цій справі професіоналу, у якого за плечима великий досвід та багаж знань.

Макет дизайна плаката Наша розробка макету плаката ресторану

Де можна оформити замовлення макету?

Поліграфія «Широкий Формат» є оптимальним варіантом для всіх клієнтів, що живуть у Києві, так як вона має безліч переваг перед усіма аналогічними сервісами.

Дизайн.
Важливо створити унікальний проект, який привертатиме увагу людей, при цьому породжуючи в них бажання відвідати захід або купити продукт. Дизайнери компанії «Широкий Формат» мають усі ключові статистичні дані, а також багаторічний досвід у створенні плакатів. Вони розуміють, як грамотно об'єднати текст, фотографії та відтінки, щоб більшу кількість потенційних клієнтів позитивно реагували на рекламу.

Персональний підхід.
Якщо ви хочете, щоб під час проектування макета плаката, було реалізовано той чи інший задум, при цьому він є актуальним, то дизайнер обов'язково подумає над тим, як відобразити його на папері. Нерідко буває, коли клієнти підкидають вдалі думки, але й не найкращих ідей також багато. Працівник компанії зможе пояснити чому варто відмовитися від певного рішення та віддати перевагу на користь іншого.

Різноманітність.
Друк плаката ви можете оформити прямо в поліграфії, можна вибрати з великої різноманітності форматів, а також густини паперу. Вибір матеріалів для друку обговорюється ще на стадії планування, оскільки дизайнер створюватиме проект виходячи з вибраних розмірів.

Сучасне обладнання.
Багато хто вибирає для друку постерів цю поліграфію, тому що в ній встановлено якісне, сучасне обладнання, завдяки якому друк здійснюється красиво та чітко.

Ціна.
Враховуючи всі перераховані вище плюси, ціна фінального виробу разом з розробкою дизайну і печаткою вас приємно здивує. Ознайомитися з нею можна у відповідному розділі сайту, тому ви можете не боятися, що доведеться доплачувати за ті чи інші послуги. Все чітко та прозоро!

Телефонуйте та замовляйте макет плаката
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість макета плаката у Києві?