Макет листівки

Листівки є найкращим способом зробити рекламу у певному регіоні, вкладаючи мінімальну кількість коштів. Головна її мета – це залучити простого перехожого до вашого продукту, заходу або послуги. Подібні поліграфічні продукти залишаються актуальними і в наші дні, оскільки згідно зі статистикою, при невеликих вкладеннях коштів ви отримуєте велику кількість нових клієнтів. Але щоб листівка, або як ще називають «флаєр», працювала на вас, необхідно створити унікальний, привабливий дизайн.

Хто може створити макет листівки?

Якщо ви хочете отримати оптимальний продукт за свою вартість, то вам необхідно звернутись до професіоналів. Замовити макет листівки можна у поліграфічній компанії «Широкий формат». Існує безліч інших поліграфій, які також розташовані в місті Київ, але саме ця має велику кількість привабливих бонусів та переваг. Ці якості обов'язково вас переконають, при замовленні макета, віддати перевагу саме компанії «Широкий Формат».

Флаер

Переваги.

Варіативність під час створення.
Перш ніж переходити до дизайну, вам належить вибрати матеріал, на яких проводитиметься друк майбутньої листівки. Поліграфія надає велику різноманітність паперу різного ступеня щільності, так що ви зможете підібрати найоптимальніший варіант для вашого випадку. Крім щільності паперу, також потрібно задуматися про форму, розмір майбутнього продукту. Тут уже необхідно виходити з ваших фінансових можливостей, а також обсягу інформації, яка буде розміщуватись на папері.

Ціна.
Ця перевага обумовлена попередніми аспектами, оскільки, у разі, коли ви плануєте зробити гранично бюджетну рекламну компанію, ви можете використовувати для друку відносно невеликі розміри, а також нещільний папір. Якщо ж вам навпаки — не можна вдарити обличчям у бруд, то ви можете скористатися папером дуже високої щільності, таким чином роблячи акцент на якості. Варто відзначити, що вартість друку відіграє дуже велику роль, тому що макети флаєрів друкуються дуже великими тиражами.

Якісний дизайн.
Головне, що має виконати флаєр – це привернути увагу потенційного клієнта за кілька секунд. Варто відзначити, що при створенні дизайну макету листівки, професіонали приділяють багато часу цій якості. Якщо не робити на привабливості акцент, то ваш флаєр пробуде у потенційного клієнта до найближчого кошика для сміття, в іншому ж випадку залишиться у людини, і він обов'язково ним скористається. Популярне рішення, розмістити на листівці повідомлення про знижку, навіть якщо вона буде відносно символічною (5-10 відсотків), своє завдання обов'язково виконає, привертаючи увагу більшості людей.

Персональний підхід.

Якщо у вас є зауваження або ідеї, які ви хочете реалізувати при створенні макета, то вас обов'язково вислухає працівник, який займається його відтворенням. При цьому він може вас зорієнтувати, а також підказати, які ідеї варто виконувати, а від чого краще відмовитися, через ті чи інші причини. Багато клієнтів повністю довіряються дизайнерам проекту, тому надають мінімальні вимоги, залишаючи професіоналові простір для творчості. Якщо вам потрібен дійсно якісний флаєр, який справлятиметься з головним завданням, то ви можете звернутися в сервіс «Широкий Формат». Всі клієнти, які хоч раз вдавалися до послуг компанії, ставали її хорошими друзями і поверталися ще не раз за новою продукцією.

Телефонуйте та замовляйте макет листівки
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися макета листівки у Києві?