ДРУК НА БАННЕРІ В КИЄВІ

Найчастіше друк на банерній тканині (вінілі) наші клієнти замовляють, коли їм потрібна недорога, міцна, мобільна та довговічна реклама. Друк на банері в компанії «Широкий формат» дозволить за більш ніж скромний бюджет отримати якісну рекламу. Розмістити банер можна практично на будь-якій поверхні - на стіні, тролі, рекламному павуку, деталях конструкцій і т.д.

 • Розмір банера з готовим принтом може бути як 10 см2, так і сотні м2.

 • Ми використовуємо фарби, які практично не вигорають

 • Можемо нанести друк на банері у фотоякості (до 1440 dpi)

Наші клієнти замовляють банери тому, що у нас найкращі ціни

Банерна тканина Frontlit від 105 грн/м2

Банерна тканина Frontlit підходить для виготовлення реклами великих розмірів для розміщення на вулиці або у приміщенні.

Банерна тканина Backlit від 105 грн/м2

Банерна тканина Backlit використовується в різних видах реклами, що висвітлюється. Backlit стійкий до тривалого впливу світла та не вигоряє дуже довгий час.

Банерна тканина Blackout від 240 грн/м2

Банерна тканина Blackout має найвищу щільність, тому не просвічується. На такій тканині можна робити двосторонній друк

Баннерна сітка від 105 грн/м2

Банерна сітка витримує сильні вітрові навантаження завдяки перфорованій структурі. Найчастіше застосовується для розміщення зображень на будівлях, що реконструюються, або на брендмауерах.

Ціни на друк банерів

Вид банера> 50 м25-50 м21-4 м2
Frontlit
банерна тканина
105 грн110 грн115 грн
Backlit
банерна тканина
105 грн110 грн115 грн
Blackout
банерна тканина
240 грн245 грн250 грн
Банерная сітка105 грн110 грн115 грн

Широкоформатний друк банерів

Друк банерів є одним з найбільш затребуваних видів реклами, переваги якої легко прикривають дрібні нюанси.

Печать баннера на стенд

І так, що ж є рекламний друк банерів? Це нанесення малюнка на спеціальну тканину чи рулонний матеріал. Не приховуватимемо, що першим і, напевно, вирішальним фактором вибору саме цього типу друку є низька ціна. Це пояснюється демократичною вартістю самого матеріалу, а також легкістю друку, яку виконують сучасні плоттери. Крім того, у кожному великому місті є безліч рекламних майданчиків, що створює тісну конкуренцію та хорошу лояльність ціноутворення.

Щодо такого міста, як Київ, друк банерів займає лідируючі позиції за запитами замовників поліграфічних фірм. Можна помітити, що різноманітні щити, освіжаючі сітілайти та вивіски на стінах будівель присутні на кожній вулиці. Але щоб саме ваша реклама привертала увагу без хороших фахівців не обійтися.

Макет баннера

До речі, можна зустріти ще й такий вираз, як рекламний «павук», який лише є підвидом рекламного банера і служить для представлення унікального стилю фірми на певних заходах або в інтер'єрі самої компанії. Для таких цілей використовують менш довговічні матеріали – це сітка, папір або тонка плівка. Щоб продовжити термін служби «павук», можна замовити ламінований банер, який, в результаті, може бути схильний до води, снігу, ультрафіолету і досить довгий час розташовуватися на вулиці.

Переваги рекламного банера:

 • Широкоформатний друк банера - це найкращий спосіб показати свої креативні ідеї.
 • Незважаючи на низьку ціну, якісний банер слугує до 3-х років.
 • Чорнила не бояться ні дощу, ні снігу, ні граду, ні ультрафіолету.
 • Плоттери здатні передати всю гармонію і різноманітність кольорів, які будуть радувати око пішоходів або водіїв, що проїжджають повз.
 • Банерний друк не вводить вас у рамки, тому що дозволяє вибирати будь-яке розширення зображення, форму та розмір полотна, тип кріплення. Все залежить від фантазії та бюджету.
 • Банер швидко монтується, легко знімається та транспортується.
 • Наша компанія пропонує друк банерів на найпоширеніших тканинах, що добре зарекомендували про себе, а саме:

 • Frontlit – тканина середньої щільності, яка найкраще передає красу малюнка і добре розсіює світло. Вона популярна при виготовленні банерів, що підсвічуються, на білбордах або стінах, а також - в декорі інтер'єру.
 • Blackout – щільна та міцна тканина, яка не просвічується, а тому дозволяє застосовувати двосторонній друк, що заощаджує кошти та дозволяє набагато легше декорувати виставки, торгові точки чи перетяжки на вулиці.
 • Backlit - це особливий вид тканини, що використовується для рекламних щитів з внутрішнім підсвічуванням. Вночі вона найкраще розподіляє світло і дозволяє бачити картинку максимально живою.
 • Що таке друк на банерній сітці?

  Це також ефективний і недорогий вид зовнішньої реклами. Вінілова сітка є напівпрозорою тканиною з отворами, яка відрізняється міцністю, практично не дає «вітрильного ефекту» на вітряних місцях, забезпечує яскраву картинку, але, тим не менш, дозволяє бачити те, що відбувається позаду неї. Найчастіше, друк на банерній сітці використовується, коли потрібно терміново замаскувати хід будівництва та захистити вулицю від зайвих забруднень, коли потрібно виготовити банер дуже великих розмірів — брендмауер, або, як варіант – прикрасити актову залу, виставку або підготувати барвисту декорацію для театральної постановки.

  Виготовлення банера

  Бажаєте швидко та без зайвих переживань отримати якісний банер? Потрібно лише звернутися до нас, де найкращі фахівці з даної галузі допоможуть допрацювати ваші власні ідеї або «з нічого» створити справжній шедевр. Звичайно, ви можете відразу запросити прайс на друк банерів, але ціна, як правило, формується в процесі роботи. Все залежить від виду матеріалу, розміру, можливого рельєфного різання, типу фарб, терміновості тощо.

  Думаєте, що якісна та креативна реклама потребує величезного бюджету? У нас ви можете замовити друк банерів недорого, тому що ми використовуємо власне обладнання. Ми пропонуємо широку базу готових ідей і у нас ви можете замовити повний спектр послуг - від розробки головної ідеї реклами до друкарської обробки та монтажу. Наша мета – завжди задоволений клієнт!

  Робимо повний цикл робіт

  Вам не потрібно шукати різних підрядників. Створення дизайну, друк на банері та його постдрукарська обробка, а також встановлення та монтаж.
  Зробимо швидко та якісно.

  • Створення дизайну

  • Друк на банері

  • Постдрукарська обробка

   проварювання, порізка, ламінація та встановлення люверсів

  • Установка та монтаж банерів

  Телефонуйте та замовляйте друк банера
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку банера у Києві?