Тарілка з печаткою зображення: розкіш чи приємна дрібниця?

У давнину мати тарілку зі своїм зображенням могли лише особи королівських кровей. Гравірування на посуді з вишуканої порцеляни або кераміки власних фамільних вензелів на тлі блакитної облямівки було обов'язковим атрибутом розкоші, а тарілки із зображенням господаря – і зовсім, нереальна крутість! Ці часи давно канули в лету, і тепер у звичайнісінького середнього громадянина нашої країни є можливість замовити тарілку з власним зображенням. Навіть у 3-D – форматі! Технічний прогрес не стоїть на місці, та й атрибути аристократії дещо змінили свій вигляд та значення. Раніше процес нанесення зображення на керамічну поверхню займав у художника багато сил та часу. Необхідно було правильно підібрати фарби на палітрі та якості, підготувати поверхню до їх нанесення. А після завершення роботи закріпити малюнок на поверхні таким чином, щоб під час прямого використання тарілки, він не пошкодився, не стерся і не обліз. У добу стрімкого розвитку технічного прогресу цей процес значно спростили. Створені спеціальні фарби для кераміки та скла, а також технології їх нанесення. Одна з таких технологій, яка має великий успіх у поліграфічних компаніях – це сублімаційний друк та термоперенесення зображення.

Друк на тарілці: подарунок, сувенір чи предмет інтер'єру?

Сублімаційний друк здійснюється за допомогою спеціальних сублімаційних чорнил. Бажане зображення наноситься на спеціальний підготовчий папір або плівку чорнилом, роздруковується в принтері, обрізається до потрібного розміру та наноситься на поверхню тарілки за допомогою спеціального тарілкового преса. Звичайний прес тут не підійде, оскільки при тиску на центр тарілки та її нагріванні дуже часто відбувається руйнування або утворення браку продукції. А у спеціальному пресі все продумано до дрібниць. Для якісного нанесення зображення на тарілку необхідно досягти правильного процесу переходу кристалів сублімаційних чорнил з твердого стану в газоподібний, минаючи етап їх переходу в рідину. Ось тут і приходить на допомогу тарілковий прес. Він забезпечує правильний процес сублімації і спрямовує молекули чорнила у правильному напрямку, запечатуючи надійно при цьому зображення на верхньому поліестеровому шарі. Процес є незворотнім, оскільки відбувається на молекулярному рівні. Стерти чи передрукувати малюнок вже не можна.

Ви можете порадувати себе чудовою тарілкою з власним зображенням найвищої фотографічної якості, а також зробити подарунок до будь-якої знаменної події. Тарілка з логотипом організації, кафе або ресторану також може стати чудовим предметом, що доповнює імідж та додасть впізнаваності. Мати таку тарілку й у час вважається ознакою аристократизму. Тарілки в ресторанах з власними логотипами надають закладу статусність. А маючи вдома посуд із зображеннями членів сім'ї, Ви зможете не лише повеселити гостей, а й постійно повертатися у ті приємні моменти, що зображені! Чудова новина для тих, хто хоче зробити замовлення послуги «друк на тарілці»! – Зробити це найпростіше!

Друк на тарілці у «Широкому Форматі».

Поліграфія «Широкий Формат» рада запропонувати Вам одну з найпопулярніших послуг: «друк на тарілці». У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання для нанесення якісного фотографічного зображення на керамічні поверхні будь-яких розмірів та форм. Для роботи ми беремо чорнило від виробників, які добре встигли зарекомендувати себе на ринку поліграфічних витратних матеріалів: Lomond, Durafos, Manoukian. Для підготовки переносу зображення ми використовуємо принтери зі спеціальною системою подачі чорнила, яка виключає їх нагрівання та втрату якостей.

З нами Ви легко і спеціальних фінансових вкладень можете порадувати себе оригінальним предметом інтер'єру - тарілкою з власною фотографією! Вам більше не потрібно ламати голову над оригінальним подарунком другу, - замовте тарілку з прикольним фото чи картинкою у нас! Для економії Вашого часу ми заготовили цікаві шаблони та приклади готових робіт для різних подій та випадків. Також Ви можете вибрати та принести будь-яке своє фото чи інше зображення! Друк на тарілках у «Широкому Форматі» - це завжди оригінально, якісно та швидко!

Телефонуйте та замовляйте друк на тарілці
Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість друку на тарілках у Києві?