Пластикові картки

Пластикові картки

Виготовляємо пластикові картки на замовлення

Пластикові картки сьогодні – одна з найнеобхідніших та найпопулярніших продукцій, що дозволяє проводити фінансові операції без тривалого очікування у банківських чергах. Також виготовлення пластикових карток актуальне не лише для банків — їх дуже часто замовляють приватні підприємці, великі супермаркети та приватні фірми. Карти можуть використовуватися для індивідуалізації особистості, вони виконують роль дисконтних і бонусних коштів, виступають перепусткою у різні організації та промислові об'єкти.

Компанія «Широкий Формат» пропонує виготовлення пластикових карток.

Виготовлення пластикових карток у Києві дозволить залучати більше клієнтів та покупців. Компанія «Широкий формат» надає повний спектр послуг з розробки та виготовлення якісних пластикових карток. Для того, щоб виготовити пластикові картки на замовлення, клієнту необхідно надати готовий макет або наші дизайнери розроблять його самостійно і затвердять з Вами. Виготовлення пластикових карток затребуване у фінансовій сфері, у торгівлі, на виробництві, у сфері надання послуг. Завдяки сучасному обладнанню виготовлення та друк пластикових карток будь-якого дизайну не займає багато часу. Наша фірма зобов'язується, щоб термін виготовлення пластикової карти був максимально коротким. Тому якщо Вам необхідно найближчим часом отримати пластикові картки, Київ — найбільш підходяще місто для такого замовлення. Хоча, безперечно, ми працюємо з клієнтами з інших міст. Виготовлення дисконтних карток пластикових не займає багато часу. Використовуючи найбільш ефективні технології друку, які роблять продукцію якісною та чіткою, ми гарантуємо ідеальний дизайн та міцність матеріалу. Для таких карток беруть за основу ПВХ, який нейтральний до речовин, що фарбуються, завдяки чому вдається отримати красиві чисті кольори на готовому виробі. Як чорнило для пластику використовуються спеціальні фоліо фарби, які наносять на основу. Зазвичай такі карти мають стандартний розмір – 86х54 мм, їх товщина становить 0,76 мм. Звертайтесь до офісу компанії «Широкий формат» і наші менеджери розрахують вартість замовлення, оформлять для Вас усі необхідні документи та нададуть будь-яку консультацію, пов'язану з виробництвом. Наші дизайнери за короткий час запропонують Вам макет картки на вибір, а ціна точно порадує Вас.

изготовление пластиковых карт в Киеве

Щоб краще зрозуміти, як бізнес може отримати вигоду від використання пластикових карток, нижче ми перерахували деякі характеристики, які, наприклад, відрізняють пластикові візитні картки від стандартних паперових.

  • Ці карти надзвичайно міцні. Типова пластикова візитна картка має більш тривалий термін служби, ніж традиційна візитка, що означає, що ваші клієнти зберігатимуть їх довше, а контактні дані вашого бізнесу на карті триватиме так само довго.
  • Пластикові візитні картки є незвичайнішими, і це те, що люди помічають, як тільки беруть їх у руки. Це автоматично змушує людей асоціювати вашу компанію як відмінну від інших.
  • Вони мають тонку цінність, що сприймається. Пластикові картки схожі на кредитні картки, а це означає, що клієнти зв'яжуть вашу компанію з підвищеною вартістю, коли вони стосуються або дивляться на пластикову візитну картку. Замовте у нас виготовлення пластикової картки та отримайте якісний та надійний товар, який підкреслить імідж Вашої компанії та своєчасно залучить нових постійних клієнтів. Адже кожному з них буде приємно отримати членську або дисконтну картку, яка дозволить купувати продукцію зі суттєвими знижками.
  • У вас є питання? Телефонуйте і ми Вам допоможемо
    Є питання щодо послуг чи хочете дізнатися вартість виготовлення пластикових карт?