Візитка – особа керівника.

Те, що візитівка – це невід'ємна частина іміджу будь-якої успішної людини, було відомо ще королю Франції Людовику IV. Цей атрибут розкоші мав суто представницький характер. Поступово мода на візитні картки поширилася по всій Європі, потім на континенти і зберігається досі. Сьогодні наявність візитки навіть не у зовсім ділової людини – це не данина моді, а в деяких випадках необхідність.

Сама собою візитна картка може виконувати кілька функцій: інформувати про власника та роді його діяльності, повідомляти контакти господаря, його місцезнаходження. Вона зручна тим, що її легко зберігати, наприклад, у спеціальній візитниці. А коли потрібно дізнатися якусь інформацію, то можна повертатися до неї знову і знову. Багато хто з нас не раз звертався до цих маленьких, на перший погляд, дрібниць, як візитки, у разі виникнення термінової необхідності в тому чи іншому контакті. Оригінальне виконання, унікальний зміст візитної картки – це речі, які обов'язково викликають стійкі асоціації з її господарем. Не варто недооцінювати можливість візитки позитивно вплинути на ваші справи. Адже, як ми знаємо, зустрічають по одязі.

Ваша робота – це постійні зустрічі, нові знайомства, формування та підтримка мережі постійних клієнтів? У такому разі візитна картка – це просто незамінна річ, поряд із щоденником та ручкою! Позитив — це почуття, яке завжди має виникати при погляді на Вашу візитку. Саме тоді людина захоче набрати вказаний номер та поспілкуватися з Вами. Досягти цього ефекту можна лише знаючи деякі правила створення іміджевих речей. Ось як маленький шматочок паперу може вигідно візуально виділити Вас на тлі конкурентів!

Візитка – чудовий привід для знайомства!

У самому значенні цього слова криється якийсь секрет предмета. Візит – це те, до чого, власне, має спонукати цю річ. Незалежно від того, для яких саме цілей Вам необхідна візитна картка, для роботи або просто для краси, при її замовленні Ви повинні керуватися деякими аспектами. По-перше, стиль виконання. Він повинен гармоніювати з Вашим сприйняттям та родом діяльності. Не варто зображати на візитівці покришки, якщо ви займаєтеся, наприклад, дизайном нігтів або перукарським мистецтвом. І навпаки. По-друге, зміст. Не варто намагатися помістити якнайбільше інформації на маленькій площі. Психологи стверджують, що візуально людина здатна успішно засвоїти текст до 6 слів. Тому краще обмежтеся назвою фірми або прізвищем, ім'ям та по батькові, адресою та телефоном. По-третє, якість змісту та якість друку. На невеликому просторі друку повинна поміститися не тільки вся контактна інформація. Це потрібно зробити таким чином, щоб людина не шукала довго очима всю необхідну інформацію і змогла швидко зорієнтуватися що до чого. Усі атрибути повинні бути чітко надруковані без розмиття або перенесення. Хороша верстка та якісний друкарський папір та чорнило – основоположні складові.

У друкарні «Широкий Формат» Ви можете замовити друк візиток для різних цілей кількох видів: корпоративні, презентаційні, особисті або ділові.

Якщо у Вас буде ділова зустріч, на якій, зважаючи на обмежені часові рамки або певний формат заходу, Ви не зможете заявити про себе всім присутнім, то не зайвим буде скористатися особистою візиткою. З неї людина може дізнатися найголовнішу та необхідну для більш детального знайомства інформацію: прізвище, ім'я по батькові, телефонний номер. Вказівка посади, адреси компанії, електронної чи поштової, необов'язкова у цьому виді картки. Ваші особисті переваги в різноманітності шрифтів і фонів, що використовуються, – єдині орієнтири при замовленні.

Якщо Ви представляєте на зустрічі компанію, то відмінним вибором буде використання презентаційної візитної картки. І тут необхідно пам'ятати, що така річ є маркетингової складової організації. При її замовленні необхідно спиратися на загальний стиль компанії: використовувати логотип, вказати посаду і всі контакти. Така візитка має бути відмінної якості, надрукована на щільному папері, можливо з тисненням. Адже для потенційного партнера чи клієнта вона визначить найвищий статус. У жодному разі не можна використовувати для друку візиток тонкий або звичайний папір. Це не тільки зробить річ недовговічною та непрактичною, але й залишить неприємне враження про Вас чи компанію. Візитки непрезентабельного вигляду, на тонкому папері, який навіть неприємно тримати в руках, тут же вирушать у найближче відро для сміття!

«Широкий Формат» друкує найкращі візитки у Києві!

Друк візиток – це невід'ємна частина роботи поліграфії «Широкий формат». Якісна розробка та друк – наша гордість. У нашій друкарні Ви можете замовити друк візиток будь-якого тиражу. Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати тиражем до 1000 та більше 1000 екземплярів. Спеціальна технологія різання дає можливість різати листи з максимальною точністю та швидкістю. Ми можемо виготовити візитні картки для співробітників фірми та її керівника, при цьому дотримуватися впізнаваності та корпоративного стилю. Адже в деяких компаніях загальному стилю та іміджу приділяється особлива увага.

Візитка – особа компанії та керівника, частина ділового стилю, що заслуговує на окрему увагу. Вдале поєднання дизайнерського стилю, тексту, шрифту, чорнила та паперу — завдання, яке під силу спеціалістам компанії «Широкий Формат»! Ми із задоволенням докладно розповімо Вам про всі варіанти виконання замовлення, зорієнтуємо у різноманітності паперу. Виходячи з її фактурних якостей, підберемо спосіб друку. Ми із задоволенням врахуємо всі побажання щодо зовнішнього вигляду кінцевого макета, доопрацюємо Ваш макет або створимо його «з нуля». На сайті shyroko.com.ua Ви можете ознайомитись із усім переліком послуг, а також іншими характеристиками. За потреби ми робимо терміновий друк. З якісно розробленими та надрукованими візитками у «Широкому Форматі» Ви на вірному шляху до успіху! Мало того, щоб людина дізналася Ваш телефон, необхідно, щоб вона захотіла його набрати! І ми вам у цьому допоможемо!

Телефонуйте та замовляйте друк візиток
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку листівок у Києві?