Друк календарів, навіщо використовується?

Календарі використовуються як реклама вашої компанії, продукції, для використання за основним призначенням, або ж виступають приємним подарунком. Реклама – нанісши на календар логотипи, контактні дані та інші елементи – ваші потенційні клієнти, які будуть використовувати цей виріб, обов'язково згадуватимуть про вас, а ваші контактні дані завжди будуть під рукою.

КАЛЕНДАР ПЕРЕКІДНОЇ НА ПРУЖИНІ «БУДИНОК» — ВІД 55,00 ГРН/ШТ

Для використання за основним призначенням – тематичний календар послужить чудовою прикрасою вашого офісу або квартири, при цьому виконуватиме своє основне завдання.

Календарь домин

Подарунок – щоб порадувати близьку людину, ви можете подарувати їй календар. Для прикраси на ньому мають бути спільні фотографії, або ж яскраві, приємні моменти із спільного життя. Такий подарунок яскраво прикрасить вашу стіну, а також дозволить пам'ятати про хороше.

Настенный
У сучасних реаліях існує безліч різновидів календарів, який друкувати – залежить від того, який результат ви переслідуєте.

Де можна замовити друк календарів у місті Київ?

У поліграфічній студії Широкий Формат ви можете замовити розробку дизайну календаря. Професіонали врахують усі ваші побажання, зробивши календар вашої мрії. Крім створення дизайну для календаря, поліграфічна студія зможе надрукувати його втіливши задум у життя. Для друку календарів використовується найсучасніше обладнання та якісні матеріали. Форм-фактор, тип матеріалу та будь-які інші особливості продукту – ви, як замовник, вибираєте самостійно. Якщо ви не розумієтеся на цьому питанні, наші фахівці з радістю допоможуть вам.

Прорахунок та замовлення друку календарів
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість друку календаря в Києві?