Лазерне різання

Відмінний спосіб досягти високої точності при створенні декоративних предметів зображення – використання лазерного різання. Таким чином можна створювати різьблені панно, дитячі іграшки та навіть декорації для фотосесій. Обробляючи матеріал у такий спосіб, ми отримуємо готовий виріб, який не кришиться і не розшаровується з часом. Рекламно - виробниче підприємство «Широкий Формат» здійснює лазерне різання найрізноманітніших матеріалів: акрилу, паперу, шпону, МДФ, паперу різної щільності, а також шкіри та тканини. Ціна на послугу формується виходячи із витрат на комп'ютерне моделювання макета виробу та вартості матеріалу. При необхідності наш майстер із задоволенням зв'яжеться для обговорення всіх деталей майбутнього замовлення та зробить усі прорахунки.

У Києві для будь-яких ідей!

Дуже популярне на сьогоднішній день тематичне оформлення фотозон на весіллях та інших урочистостях. Тут на допомогу Вашій фантазії приходить лазерне різання по дереву, фанері та МДФ. З цих матеріалів дуже ефектно виглядають декоративні літерні ініціали, підставки, силуети.

Лазерная резка

Для вигідного візуального представлення товару покупцю можна використовувати підставки із фанери. Лазерне різання фанери – відмінна якісна послуга нашого підприємства, яка вивела на новий, більш досконалий рівень створення POS-матеріалів. Використання фанери у виготовленні рекламних складових, а також модних аксесуарів та сувенірів дуже актуальне зараз.

Для виготовлення більшої продукції, такої як зовнішні вивіски, рекламні короби або стійки, доцільніше використовувати такий матеріал як акрил. Його різання також успішно здійснюється у нашому рекламно-виробничому підприємстві. Наше обладнання створює ідеально гладкі та рівні краї виробу, з художньою точністю передаючи форму та глибину заданого різу. Ідеальний баланс налаштувань верстата, висока його точність та блискучі навички фахівців – ось ті фактори, які дозволяють нам говорити про ідеальну якість нашої продукції. У «Широкому Форматі» Ви маєте унікальну нагоду скористатися вміннями наших майстрів створювати вироби з акрилу з накладенням візуальних ефектів. Завдяки високій точності обладнання, яке ми використовуємо у своїй роботі, Ви можете отримати вироби з ідеально дзеркальною поверхнею або з цікавим об'ємним дизайном.

Для замовлення робіт з лазерного різання предметів з будь-якого матеріалу у рекламно-виробничій компанії «Широкий Формат» Ви можете звернутися за адресою у місті Київ: вул. Василя Яна, 3/5. Також можливе оформлення замовлення на нашому сайті: shyroko.com. Наші співробітники з радістю та в найкоротший термін розроблять макет готового продукту, а також зможуть доопрацювати Ваш власний. Ми підберемо найкращий матеріал для реалізації проекту, виходячи з Ваших уподобань.

Телефонуйте та замовляйте лазерне різання
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість лазерного різання в Києві?