Об'ємні літери - це такі конструкції, які, як правило, виготовляються із пластику, акрилу, композиту або пінопласту. Це легкі та дешеві матеріали, які легко монтуються до будь-яких поверхонь. Досить популярним матеріалом є також нержавіюча сталь або дерево – вони стійкіші до зовнішніх факторів, а тому підійдуть для розміщення на вулиці. Поверх об'ємних букв клеїться плівка ПВХ або використовується вінілова аплікація обраного кольору. Можуть бути як з підсвічуванням, так і без

Професійне виготовлення об'ємних букв у Києві

Сучасні рекламні носії відрізняються великою різноманітністю, кожен із них виконує своє завдання та має характерні особливості. Яскравим представником реклами можна назвати об'ємні літери, що виділяються на загальному тлі та незмінно привертають увагу споживача. 3D ефект дає можливість переглядати напис із різних ракурсів.

До кожного проекту ми підходимо індивідуально з урахуванням усіх побажань клієнта. Залежно від поставленого завдання та фінансових можливостей замовника можна вибрати один із варіантів виконання об'ємних написів.

Види підсвічування букв

Існує кілька способів підсвічування об'ємних букв. Найпопулярніший серед них – це освітлення передньої частини. В цьому випадку бічні сторони виготовляються із світлонепроникних матеріалів, а спереду встановлюється висококласний акрил або прозорий пластик. Таке поєднання дозволяє яскраво висвітлити напис з потрібного боку за допомогою вміщених усередину конструкції світлових елементів. Подібне підсвічування надзвичайно ефективне для зовнішніх вивісок.

При підсвічуванні бічної частини світло більш приглушене, не таке нав'язливе. Даний варіант більше підійде для оформлення офісів або магазинів. У цьому випадку логотип зачаровує, напис помітний, але не настирливий.

Всебічне освітлення букв вважається одним з найдорожчих, трудомістких та непростих у виконання та експлуатації варіантом об'ємних логотипів. Тому він використовується досить рідко.

Контражурне освітлення забезпечує максимально результативний та виразний візуальний ефект. Його суть у тому, що тривимірні букви прикріплюються на незначному віддаленні від площини. При цьому світло прямує на стіну, розсіюючись біля об'ємного тексту. Колір "контражура" може поєднуватися з літерами або, навпаки, відтіняти їх на контрасті, можливе застосування цікавих ефектів.

Новинкою останнього десятиліття стало відкрите світлодіодне освітлення, яке дуже ефектно виглядає на тривимірних літерах. Така технологія дає змогу створювати незвичайні динамічні явища безпосередньо на поверхні тексту. Яскраві, незвичайні неонові написи з ретро-ефектом будуть незамінні для барів, кінотеатрів, казино та інших подібних закладів. Для цього у відкритому корпусі розміщують спеціальні неонові трубки.

Комбіноване освітлення для об'ємних написів

Оригінальна зовнішня реклама припускає нестандартний підхід. Тому може застосовуватися комбінація різних варіантів висвітлення об'ємного тексту. Завдяки суміщенню світінь досягається приголомшливий ефект. Такі конструкції часто використовуються фірмами, які прагнуть візуально виділитися на тлі інших, стати помітнішими, ніж інші бренди.

Будь-які тривимірні споруди є складовою іміджу і за їх якістю можна говорити про солідність компанії, ступінь її надійності. Тому професійне виготовлення об'ємних букв передбачає:

У компанії «Широкий Формат» можна замовити стильні тривимірні написи та логотипи, а також вивіски з об'ємними літерами та підсвічуванням незалежно від розміру та місця кріплення. Ми пропонуємо першокласне виготовлення об'ємних літер у Києві з наступним розміщенням.

Компанія «Широкий Формат» має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та персонал для виготовлення написів з 3D ефектом з будь-яких матеріалів. Ціна готового виробу разом із встановленням вираховується індивідуально, дізнатися вартість можна у консультантів, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Телефонуйте та замовляйте об'ємні літери
Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість об'ємних букв у Києві?