Що являє собою Press Wall і де застосовується?

Бренд Волл може бути з будь-якими габаритами та монтується в кімнатах або на відкритих просторах. Бренд волл є мобільною універсальною збірною конструкцією, що використовується як фотозона або декоративна деталь. Здебільшого його використовують для того, щоб оформляти конференцію, промо-акцію, рекламну компанію, прес-центр чи будь-який інший захід. Варто погодитися, що на великих конференціях або будь-якій виставці просто складно відзначитися серед багатьох конкурентів, але брендволл виявиться чудовим помічником. Яскраві фото, які зроблені навпроти вашої брендованої фотозони, довго запам'ятаються серед потенційних клієнтів і партнерів. До того ж брендволл мокап чудово зонує приміщення та може приховати недоліки приміщень, де організується свято.

Брендволл для фотосесії складається з наступних двох частин:

 1. Полотна. Банер або банер тканини. Він призначений для того, щоб розміщувати зображення або текст у видимій області. Використовується надійний та довговічний матеріал. Банерна тканина досить стійка до механічних впливів та до зносу. Якщо грамотно використовувати, то така конструкція прослужить не один захід.
 2. Каркас. Він є надійними трубами, які покриті за допомогою хромового напилення (нікелювання). Застосовуються спеціальні види кріплень для того, щоб забезпечувати оперативне складання та розбирання конструкцій.
 3. Полотно кріпиться з натяжкою на каркас за допомогою люверсів та шнурів або з використанням стяжок.

Дизайн виробів заснований суто від своїх фантазій замовників або розробників. Для брендвол дизайн може бути будь-який - креативна і оригінальна ідея.

Будь-який сучасний світський, діловий, спортивний чи інший захід не обходиться без застосування брендволла для свята. Сьогодні у Києві ви можете побачити брендволл на випускний та будь-який інший захід. Вручення кінопремії, вручення нагороди, музичної премії, дня народження та різних заходів. Більшість компаній застосовують як стенд для фотосесії. Комфортний метод привернення уваги до діяльності фірми та проведення різних промо-акцій. На брендвол на день народження ви можете розмістити будь-який сюжет. Його ви можете замовити на різноманітні заходи, прес-конференцію, весілля, ювілей, корпоратив, автомобільну виставку, презентації та інші. Дозволяє втілити в реальність будь-які найсміливіші ідеї у сфері маркетингу та реклами.

Переваги використання brand walls

Якщо ж ви вирішили оформити замовлення весільний брендволл за доступною ціною, то неможливо не відзначити деякі його переваги:

 • легкість каркасних конструкцій;
 • можна перевозити без застосування спецтехніки;
 • виняткова легкість установки, що дозволяє обійтися без допомоги професіонала;
 • відносно доступна вартість конструкції;
 • можна багаторазово застосовувати із заміною рекламних щільностей;
 • підвищена мобільність, надійність, довговічність.
 • Основні різновиди Прес Волл

  Пропонується кілька видів банерних конструкцій. Будь-яка з них може застосовуватись для будь-яких заходів.

  1. Спрощена модель Press Wall. Як каркас використовується надійна та водночас довговічна труба. Застосовується для натягу полотен. Має компактні розміри у зібраному стані. Може застосовуватися багато разів. Не виникає складнощів з перевезенням. Середня довжина труби не більше 3 м. За бажанням замовників висота буває різною.
  2. Масивна конструкція. Має значні розміри і може бути заснована з кількох областей. Гарантується підвищений рівень надійності полотна. Габарити бувають різні та залежать від бажань замовників.
  3. Мобільна модель Прес Волла. Конструкція, в якій полотно намотали на спеціальний тубус, який виконує захисну функцію. Комфортно перевозити та не займає багато простору.

  З огляду на численні дослідження маркетологів, ефективність традиційного рекламного засобу постійно знижується. Але з'являються нові способи привернення уваги великих мас якоїсь марки та її товарам. Одним із подібних нових методів, до того ж цілком доступних та ефективних, вважається бренд волл.

  Телефонуйте та замовляйте друк Press Wall
  Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість Press Wall у Києві?