Виготовляємо світлодіодні вивіски

Виготовляємо світлодіодні вивіски

Як кажуть, «зустрічають по одягу…» Цей вислів можна застосувати не лише до людини, а й до рекламного бізнесу на сьогоднішній день. Увечері, із заходом сонця, місто наповнюється яскравими ліхтариками, вітринами, що світяться, строкатими лампочками. І якщо у Вас скромненька, непомітна вивіска, то ризикуєте залишитися непоміченим.

Адже сьогодні є безліч варіантів для оформлення вашої торгової точки, які дозволять Вам домогтися впізнаваності і зовнішній вигляд яких змушуватиме всіх перехожих звернути на Вас увагу.

Світлодіодна вивіска є одним з найпопулярніших та найоптимальніших видів нічної реклами. Хоча, щодо визначення вивіски, що світиться, тільки як нічний можна вважати не актуальним.

True светодиодные буквы

Адже розміщення світлодіодної реклами може бути не лише вуличними, які світяться лише у темну пору доби. У Торгових центрах, підземних переходах, усередині приміщення не пропадає необхідність яскраво себе заявить оточуючим, зробити себе помітним і красивим.

Світлодіодна реклама має безліч переваг:

  • Низьке енергоспоживання – у наші дні це чи не найважливіший критерій. Адже для мешканців України завжди актуальне питання економії, де б вона не була.
  • Термін служби не обмежується одним роком, а може сягати і 10-річного віку. Не всі види вивісок можуть похвалитися такою тривалою відданістю своїм власникам.
  • Морозо- та жаростійкими є світлодіодні вивіски. Особливо лютою зимою деякі системи дають збій, а ось вивіска світлодіодна справно працюватиме.
  • Зміна сюжету вивіски. Світлодіодні табло мають можливість динамічного оформлення, це дозволяє змінювати рекламне повідомлення з певною періодичністю. Таким чином, замість розміщення декількох рекламних об'єктів, ви використовуєте лише один.
  • Простота у використанні. Жодних складних механізмів та конструкцій не потрібно для світлодіодної вивіски. Не потребує педантичної опіки.
  • Можливість надавати вивісці форму та обсяг. Світлодіоди також використовуються для оформлення вивісок з об'ємними елементами. Немає обмежень за формами чи розмірами. Допустимо — світлодіодні літери. Вони можуть бути як із внутрішнім світінням, так і контражурним підсвічуванням. Для їх виготовлення найчастіше використовують такі матеріали, як ПВХ та/або акрил, але ніхто не заважає внести різноманітність у повсякденну рекламу та додати свого креативу. Ми із задоволенням допоможемо у реалізації ваших самих, здавалося б, нереальних ідей.
  • Естетичність. Усім нам хочеться, щоб те, чим ми займаємось, приносило не лише прибуток, а й естетичне задоволення. Якщо ви щодня знаходитиметеся в приміщенні, де все всередині затишно, красиво і комфортно, то і робота буде тільки на радість. Так, і, звичайно ж, для потенційних клієнтів і, просто перехожих повз ваш магазин/організації/підприємства, стане приємним бонусом те, що зовнішній вигляд фасаду володіє привабливими зовнішніми даними. Адже можна зробити вивіску такою, яка стане популярною в мережі інтернет. І тоді Ви отримаєте додаткову інтернет рекламу, про яку розповідатимуть у соціальних мережах та популярних блогах.
  • Телефонуйте та замовляйте світлодіодні вивіски
    Є питання щодо послуг або хочете дізнатися вартість виготовлення світлодіодних вивісок у Києві?