Зовнішня реклама на конструкціях

naruz-1_0

Рекламні конструкції допомагають презентувати рекламне повідомлення потенційному клієнту.

Наше місто Київ насичене рекламними конструкціями різного виду, ми бачимо їх усюди – на вулиці, у торгових центрах, метро та переходах.

Виготовлення зовнішньої реклами для розміщення на рекламних конструкціях є ефективним інструментом для будь-якої рекламної кампанії. Вартість розміщення безпосередньо залежить від складності установки та «прохідності» місця.

За типом розміщення рекламні конструкції можна розділити на 2 великі групи:

Зовнішні рекламні конструкції

  • На будинках. Сюди входять дахові установки, конструкції, встановлені на переходах та естакадах, а також змонтовані на стінах брандмауери.
  • Міські. Сюди відносяться сітілайти, а також різноманітні щити, брендовані зупинки.
  • Рухливі. Сюди відносяться 3-х сторонні юніполи (рекламний трикутник, що обертається), ролерні дисплеї (здатні показувати до 6-ти плакатів), спеціальні щити, що показують до 3-х банерів.

Інтер’єрні рекламні конструкції

Інтер’єрні рекламні конструкції з POS матеріалів (панелі-кронштейни, штендери, плакати, таблички, банери, стенди, стели, торгові стійки) використовуються у торгових залах магазинів, різних виставкових центрах, залах під час проведення презентацій тощо.

Щоб дізнатися про виготовлення рекламних матеріалів для рекламних конструкцій та наші послуги докладніше – телефонуйте (067) 504 28 60, наш менеджер проконсультує вас, відповість на будь-які питання, а також порадить найкращі варіанти вирішення ваших завдань.

Ознайомитись з нашими цінами та основними видами послуг можна тут.