Вуличний брендвол

Brend Voll

Літо – сезон проведення різних заходів на свіжому повітрі. У проведенні свята чи корпоративу на вулиці є дуже багато переваг, але є й значні недоліки, з якими часто стикаються організатори. До них насамперед відносяться погодні умови та нерівність ґрунту. Багатьом знайомо, що при незначному пориві вітру все починає злітати зі своїх місць у самий невідповідний момент або ви не можете щось рівно виставити, постійно доводиться підкладати під ніжки, для рівності.

Brend Voll 1

РПК Широкий Формат пропонує вам чудове рішення щодо фотозони чи оформлення задньої стінки сцени. Вуличний брендвол – посилена конструкція, яка стійка до вітрових навантажень із можливістю виставлення на ґрунті. Ми пропонуємо вам послугу оренди з доставкою, монтажем та демонтажем після закінчення заходу. Найпоширеніший розмір 2х3м. Але зверніть увагу, що конструкція секційно-розбірна та кожна секція кратна одному метру, що дозволяє її додавати або зменшувати.

Brend Voll

Звернувшись до нас, ви отримуєте не тільки можливість оренди або покупки конструкції, але й послугу з розробки дизайну макета та виготовлення банера. На всі питання з задоволенням відповімо по телефону, при зустрічі або письмово.