Ділимося дитячою історією

З ким, як не з вами, наші дорогі читачі, нам поділитися такою прекрасною, дитячою та дуже милою історією?! Сталося це два роки тому.
Від представника фірми вентиляційних систем, наших постійних клієнтів, прийшло питання трохи особистого характеру:

Книжка1

— А ви можете надрукувати маленький тираж маленької книги? – поцікавилася Ольга.

Почувши коротку історію про семирічного автора цієї книги, який за сумісництвом є ще й ілюстратором усіх картинок, що супроводжують розповідь, ми не змогли залишитися осторонь.

Дуже вже ми любимо творчих людей, талановитих і сміливих. Перша книга (так, вона була не одна) була фантастикою – і за літературним жанром, і за враженнями. «Хлопчик Андрій у світі динозаврів», автор Кирило Василенко. Ми з великою цікавістю взялися за оформлення, верстку та печатку сімейного тиражу і, скажімо по секрету, надрукували й собі екземпляр.

Через деякий час ми вже чекали на продовження вигаданої історії школяра, але якого ж було наше здивування, коли Ольга звернулася до нас знову з проханням надрукувати вже не літературне творіння, а збірку живопису того ж таки Кирила. Малюнки аквареллю, маслом, вітражі… За кілька років у молодого художника назбиралося творів на 60 сторінок. Все також захоплюючись здібностями хлопчика, ми випустили тираж збірки, а також вітальних листівок, які, напевно, тепер красуються на видному місці у всіх родичів та друзів автора.

Все це ми до чого… Багато друкованих компаній навряд чи взялися б за таку роботу, бо зусиль треба докласти багато, а рентабельність друку невисока. Але напевно тим ми і відрізняємося від інших, що готові допомогти вам у будь-яких запитах, які нам під силу виконати. А ще це ми про те, яке чудове у нас із вами підростаюче покоління. Упевнені, що попереду на нас чекаємо чарівне майбутнє, під керівництвом нині маленьких геніїв, які непомітно стануть великими людьми! Ми й надалі стежитимемо за творчістю письменника та художника Кирила Василенка, бути його затятими фанатами та допомагатимемо в реалізації нових проектів!
Звертайтесь і Ви до нас – рекламно-виробнича компанія Широкий Формат! Друк каталогів, листівок, візиток, буклетів і всього-на-всього, що Вам тільки заманеться!