Про виставки у Києві

Усім відомо, що у Києві проходить величезна кількість виставок. Міські, всеукраїнські, міжнародні. Кількість учасників часто перевищує тисячу. І звичайно ж, усім представникам хочеться, щоб їхнє виставкове місце було найпомітнішим, ефектним, таким, що запам’ятовується. Мало хто знає, але ми – Рекламно-виробнича компанія Широкий Формат, можемо допомогти Вашій компанії гідно представити свій продукт/послугу всім відвідувачам виставки.
Розробка рекламного дизайну макету для стенду з урахуванням усіх нюансів та особливостей, з якими не всі знайомі.

Друк на банерній тканині, друк самоклеючої плівки (оракале), УФ друк на ПВХ та на будь-яких інших матеріалах, їх доставка та монтаж/демонтаж.

Всі види цих робіт ми виконуємо якісно та оперативно (це, до речі, стосується не лише виставок, Ви також можете до нас звернутися для оформлення Вашого магазину/вітрини/відділу/рекламного місця).

Додатково

Выставка1
Выставка
Выставка2

Окрім оформлення стенду, жодна виставка не обходиться без маси поліграфічної та рекламної продукції. І так, це нам теж під силу. Погодьтеся дуже зручно, коли звернувшись в одну компанію, Ви отримуєте повний спектр послуг: починаючи від ідеї, закінчуючи повноцінним оформленням рекламної точки.

І зовсім не важливо, яка спеціалізація у Вашої фірми. Крапка з фаст-фудом? Прекрасно! Косметологічні послуги? Чудово! Меблевий салон? Чудово! Завдяки величезному багажу з досвідом за нашими плечима ми потроху знайомі практично з усіма сферами бізнесу, тому точно знаємо, що підійде саме Вам. До вашої уваги приклади наших робіт, які вдало «виступили» на виставках України та за її межами.