УФ-друк як рятувальний круг

Чи замислювалися Ви про те, що у вік сучасних технологій та практично необмежених можливостей, іноді стандартна реклама просто «проходить» повз нього, жодним чином не відклавшись у нашій пам’яті? Звичайні рекламні матеріали стали недієвими, але часом хочеться різноманітності і чогось нового в звичних буднях. У рекламній індустрії УФ-друк стає рятувальним колом, або навіть жилетом у цьому питанні. Адже звичний металевий штендер можна замінити досить «свіжим», який отримав модну приставку — ЕКЗ. Прямий УФ-друк на дереві набагато цікавіше виглядає в контексті урбаністичного Києва. Адже навіть із цікавості можна зазирнути в рекламовану таким чином кав’ярню. А кава там чудова, перевірена!

уфпечать2
уфпечать3
уфпечать6

І ми можемо друкувати не лише на прямій поверхні, а й на дощаті. Подивіться, як круто виглядає малюнок. Така картина цікаво впишеться в інтер’єр і привертатиме увагу перехожих. Причому це можливо як друк для домашнього використання, так і для рекламних цілей.

уфпечать5

Не проблемою буде й надрукувати на рулоні з натуральної шкіри, з якої можна зробити обкладинку на паспорт із корпоративним стилем або придумати інше застосування – можливо зайнятися шиттям рюкзаків чи одягу з таким друком. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб втілити у реальність Ваші креативні рекламні фантазії!